Набір меблів та аксесуарів для дому Xiaomi Tongshifu Angry Birds

  • Дерево
  • 14 днів

Набір меблів та аксесуарів для дому Angry Birds

Набір меблів та аксесуарів для дому прикрашений знаменитими птахами Angry Birds. Комплект виготовлений з поєднання чорного горіха і латуні.

Набір з 6 предметів включає в себе: лоток для зберігання аксесуарів, коробку для цукерок, коробку для тканини, ящик для паперових рушників, 2 стільчика.

Чорний горіх + рослинне масло LOBA

Основна частина виробу виготовлена ​​з деревини американського чорного горіха, має природну текстуру та елегантний колір, відполірована вручну і пофарбована оригінальним німецьким рослинним маслом LOBA.

Всі домашні ескізи Angry Birds є авторизованими роботами Rovio, на яких вигравірувано офіційний логотип Angry Birds.

Натуральна та міцна латунь

Невеликий корпус птахів виготовлений з твердої латуні, яка формується після ретельного різьблення і ручної поліровки. Деякі птиці покриті справжнім золотом, а інші розписані вручну барвистими елементами для створення красивого і яскравого образу.

6 предметів в одному комплекті

Лоток для зберігання аксесуарів виконаний у формі еліпса, має яскраве поєднання латуні та дерева, доповнений витонченим ручним поліруванням, з гладкою поверхнею.

Коробка для тканини поділена на 4 секції, що дозволить зберігати предмети для крою та шиття.

Корпус коробки для цукерок з'єднаний класичною структурою, а кришка виготовлена ​​із загартованого прозорого скла товщиною 5 мм. Кришка захищає внутрішній вміст від пилу та вологи.

Ящик для паперових рушників пройшов ручне полірування, має закруглені кути і елегантне забарвлення. Між кришкою і основним корпусом використовується магніт.

2 круглих стільця мають міцну та стійку конструкцію. Центральна частина сидіння прикрашена героями Angry Birds, що виглядає вельми оригінально.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Набір меблів та аксесуарів для дому
Бренд: Tongshifu
Матеріал: Деревина американського чорного горіха, латунь
Лоток для зберігання аксесуарів: Вага: 0.3 кг
Коробка для цукерок: Вага: 1.7 кг
Ящик для паперових рушників: Вага: 0.7 кг
Коробка для тканини: Вага: 0.8 кг
Стільці: Вага: 2 кг (кожний)
Розміри: