Набір BEVA по догляду за дітьми (0-6 місяців)

Доставка

Звичайна ціна

Набір дитячого одягу BEVA призначений для дітей 0-6 місяців. Набір BEVA по догляду за новонародженими виготовлений із сполучення бавовни, поліефірного волокна і спандекса. До його складу входять:

  • Слюнявчик;
  • Бодік;
  • Шапочка;
  • Серветка;
  • Рушничок;
  • Шкарпетки (2 пари);
  • Комбінезон.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Набір дитячого одягу BEVA

Матеріал - 100% бавовна

Цілодобовий комфорт

У новороджених і зовсім малих діточок погано працює терморегуляція тіла, тому важливо вибрати малюку одяг із натуральної "дихаючої" тканини.

Набір дитячого одягу BEVA

Набір дитячого одягу BEVA виготовлений зі 100% бавовни, що не електризується, дихає і залишає приємні відчуття після контакту зі шкірою. У складі шкарпеток, що входять до комплекту, входить незначний відсоток синтетичної тканини. Вона дозволяє шкарпеткам гарно переносити прання.

Зручний крій

Відсутність зовнішніх швів. Якісна фурнітура

У нижній білизні відсутні зовнішні шви, які можуть травмувати ніжну шкіру дитини. Фурнітура від відомої японської компанії YKK, зроблена, як завжди, якісно, ​​і розташована на передній стороні бодіка. Таким чином, застібки не тиснуть на шкіру і не колять спинку диттини. Кнопочки добре відполіровані, відмінно тримаються і легко розстібаються.

Тонка бавовняна нитка №60

Здорова шкіра

Чим вище номер нитки, то вона тонша. При пошиті дитячого одягу використовується бавовняна нитка №60, яка в 3 рази тонше ниток, які зазвичай використовуються при пошитті одягу ниток. Тому шви не завадять комфорту дитини, адже вони не будуть натирати, або дряпати шкіру.

Набір дитячого одягу BEVA зручний крій, дихаюча тканина

Вдіти з голови до п'яточок

Що входить до комплекту

Набір дитячого одягу BEVA комплектація

Набір дитячого одягу BEVA сертифікати якості

Тип: Комплект дитячих рушників, пеленальний килимок 
Бренд:
Склад: 100% бавовна, поліефірне волокно
Підходить для віку: від 1 дня і старше
Деталі упаковки: Пеленальний килимок х1 (50х70 см), банний рушник X1 (120x120 см), квадратне рушник x6 (30x30 см), прямокутна рушник х10 (30х17 см)
Пральний догляд: Максимальна миюча температура 40 °C, ручне прання, без відбілювача