Набір столових приладів Xiaomi Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set Gold

  • Золотий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Набір столових приладів Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set складається з чотирьох предметів: ножа, виделки, столової ложки і десертної ложки, які отримали ергономічні рукоятки і робочі поверхні.

Столові прилади виготовлені вручну невеликими партіями з заготовок нержавіючої сталі 304, стійкої до корозії, подряпин, хімічних і фізичних дій. Кілька етапів кування надають їм високу міцність і створюють вишуканий зовнішній вигляд.

Кожен набір упакований в красивий подарунковий коробок.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Набір столових приладів Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set Gold

Зустрічі з друзями, романтична вечеря з коханою людиною - в наш час поспіху і постійного руху стають особливо цінними моментами. Тому їх хочеться провести в приємній атмосфері, зі смачною їжею і вишуканими столовими приладами.

Набір столових приладів Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set складається з чотирьох предметів: ножа, виделки, столової ложки і чайної ложки.

Maison maxx

Не обов'язково відвідувати ресторан, щоб насолодитися високою кухнею і затишною обстановкою. Створіть свято своїми руками! Набір столових приладів Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set допоможе вам у цьому.

Maison maxx gold

Прилади ручної роботи

Як матеріал для набору була обрана нержавіюча сталь 304, стійка до корозії, подряпин, хімічних і фізичних впливів.

Maison maxx steel

Столові прилади виробляються вручну невеликими партіями з заготовок, які проходять кілька етапів кування, що надає їм високу міцність і дозволяє створити вишуканий зовнішній вигляд. Полірування та шліфування надали приладам ідеальну гладкість і дозволили металу «грати».

За рахунок того, що кожен столовий набір пройшов через технологію вакуумної металізації (ефективна технологія отримання спеціальних покриттів), що імітує золочення, хромування, обміднення і нікелювання, набір доступний в трьох кольорах: золотому, срібному і чорному.

Завдяки сучасним технологіям столові набори не втрачають металевий блиск, але набувають благородний матовий відтінок.Maison maxx4 предмета для будь-якої вечері

Як бачимо, всього 4 предмета, але як вони необхідні для вишуканої вечері! Зачерпнути столовою ложкою "Буйабес", відрізати ножем ніжний шматочок кролятини і накрутити а-ля італьяно спагетті на виделку, підхопити десертною ложечкою шоколадний мус - Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set впорається з усіма смаколиками!

Maison maxx black

Ніж має сегментовані зубці, які скошені на 15° по відношенню до ріжучої площині. Така конструкція дозволяє з легкістю розділити на шматочки навіть жорстке м'ясо.

Вилка має плоску середину і зубці, що звужуються, завдяки яким зручно утримувати шматочки їжі, але які не поранять вас.

Ложка має закруглену поверхню з великою поверхнею контакту з харчовими продуктами. М'які і неопуклі краю роблять контакт з губами простим і природним.

Десертна ложка також має кут площини, що змінюється, для більш зручного захоплення десерту, або розмішування рідин.

Maison maxx

Кожен набір упакований в красивий подарунковий коробок.

Maison maxx

Набір столових приладів Maison Maxx Stainless Steel Modern Flatware Set включає в себе 1 ніж (21.8 см), 1 вилку (22.4 см), 1 столову ложку (22.4 см) і 1 десертну ложку (13 см).

Maison maxx

Назва: Комплект посуду з нержавіючої сталі Maison Maxx
Бренд: Maison Maxx
Матеріал: Нержавіюча сталь 304
Маса набору: 220 г
Склад комплекту: Нож, виделка, столова ложка, десертна ложка
Колір: Золото