Купівля зі складу в Європі - це не просто реально! Це зручно та комфортно!

До уваги клієнтів! За інформацією від кур'єрської служби, з 26.11.2018 є затримки із поставками з Європи пов'язані з протестами на прикордонних переходах в Україні.
Приносимо свої вибачення за ситуацію та будемо вдячні Вам за терпіння.

Як працює досставка з Європи

Згідно з правилами безмитного ввозу, українські покупці мають право замовляти товар з іноземних інтернет-магазинів, вартістю до €150, без сплати митних зборів та податків.

Таким чином, Ви можете придбати товар напряму з нашго європейського складу ЗА ЦІНОЮ КИТАЙСКИХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ!

  • Оберіть товар із позначенням «Зі складу в Європі». Заповніть всі необхідні контактні дані.
  • Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей. Ваше замовлення підтверджено!
  • Доставка здійснюється протягом 4-10 робочих днів (в середньому 5-6 днів) кур'єрською службою “Meest Express” за вказаною Вами адресою або на обране відділення.
  • Оплата здійснюється готівкою під час отримання товару. Для деяких товарів необхідна передоплата, сума якої вказана на сторінці товару. Реквізити для передоплати будуть надіслані менеджером на вказаний e-mail при оформленні замовлення. Ви маєте право оглянути товар та відмовитись від покупки, якщо вас товар вас не влаштовує.
    ДОСТАВКА УКРАЇНОЮ – БЕЗКОШТОВНО. ЦІНА НА САЙТІ Є ОСТАТОЧНОЮ!
  • Гарантія на смартфони складає 24 місяця (12 місяців гарантії + 12 місяців безкоштовного сервісу) та здійснюється авторизованими сервісними центрами на території України. Детальна информація на сайті www.miot.com.ua