Нашийник від бліх та кліщів для котів Xiaomi Ohh! Essential Oil Collar Green 33 cm

Стильний, зручний та надійний нашийник з додаванням натуральних рослинних ефірних масел, які повільно поширюється по всьому тілу, утворюючи захисний шар на поверхні шерсті домашньої тварини. Цей «захисний аромат» може ефективно протистояти гельмінтному, протисвербіжному ефекту, надійно захищаючи вашого домашнього улюбленця від впливу кліщів, комарів і бліх.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Тривалий ефект

Нашийник з вмістом ефірних масел забезпечує тривалий «відлякуючий» ефект, забезпечуючи захист вашого хвостатого друга від комах протягом приблизно 60 днів.

Нашийник від бліх та кліщів Ohh! Essential Oil Collar крупним планом

Швидке очищення під проточною водою

При купанні домашнього улюбленця, рекомендується знімати нашийник. Якщо нашийник забруднився, то його можна промивати під проточною водою. При цьому він збереже свої «відлякуючі властивості» забезпечуючи спокій та комфорт вашої кішки або собаки.

Нашийник від бліх та кліщів Ohh! Essential Oil Collar елементи дизайну

Запах соковитого апельсина та заспокійливого кедра

Нашийник - репелент оранжевого кольору насичений ефірним маслом солодкого та соковитого апельсина з додаванням ефірної олії кедра. Апельсинова шкірка багата на вітаміни С, Р, органічні кислоти, що містяться в апельсинових фруктах, надають регулюючий вплив на обмін речовин домашніх тварин.

Нашийник від бліх та кліщів Ohh! Essential Oil Collar собака

Ефірна олія кедра надає хорошу профілактичну та терапевтичну дію при інфекційних захворюваннях дихальних шляхів, а також може здійснювати заспокійливий вплив на вашого улюбленця. При цьому ефірне масло кедра ефективно відлякує комарів.

Нашийник від бліх та кліщів Ohh! Essential Oil Collar кіт

Комбінація лемонграсса та евкаліпта

Нашийник Ohh! Essential Oil Colla зеленого забарвлення містить ефірну олію лемонграсу з додаванням ефірної олії евкаліпта. Ефірна олія лемонграсу надає відмінну стерилізаційну, дезодоруючу дію, а також славиться як інсектицид відлякуючи шкідливих комах.

Евкаліпт (eucalyptus) - це рослина, що вирощується в Європі, яке очищає повітря, запобігає появі бактерій, відштовхує комарів і інших комах.

Нашийник від бліх та кліщів для котів Ohh! Essential Oil Collar евкаліпт

Коротка інструкція:

Для початку акуратно обмотайте нашийник навколо шиї вихованця (не надто туго, щоб вашому вихованцеві було комфортно). Далі просуньте ремінець через пряжку та зафіксуйте його, щоб відрізати зайвий ремінець (дивіться малюнок нижче).

Ошейник от блох и клещей для котов Ohh! Essential Oil Collar инструкция

Рекомендації:

  • Після відкриття упаковки залиште нашийник хвилин на 10-15 на відкритому повітрі, після чого можете надіти виріб на вашого кота або собаку.
  • Якщо ваша домашня тварина відчуває якийсь дискомфорт в процесі носіння виробу, то, будь ласка, припиніть використання нашийника і зверніться до ветеринара.
  • Рекомендується, щоб тривалість носіння ошийника не перевищувала шість годин на день.

Нашийник від бліх та кліщів для котів Ohh! Essential Oil Collar кішка дивиться

Тип: Нашийник від бліх та кліщів
Бренд: Ohh
Сумісність: Для котів / кішок
Ефірні масла: Лемонграс + евкаліпт
Розмір: Довжина - 33 см, ширина - 1 см, товщина - 0,3 см
Вага: 15 г
Колір: Зелений