Навушники Xiaomi Mi Capsule earphone White

Коли навколо багато шуму і звуків - важливо, щоб навушники дуже щільно і трималися і блокували сторонні звуки. Ми створили дуже зручну конструкцію з м'якого силікону, яка буде надійно триматися в ваших вухах, і ви зможете насолоджуватися виключно приємними звуками улюблених пісень. До того ж навушники майже невагомі, так що ваше вухо не буде втомлюватись.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Тарас, 29.12.2017
Придбав такі ж навушники , звук хороший ,але чрез місяць перетерся дріт. НЕ раджу брати їх , за таку ціну є кращі і з кращим дротом.
Всі відгуки

Навушники Mi Capsule earphone White

М'яка текстура, немов пір'їнка

Коли навколо багато шуму і звуків - важливо, щоб навушники дуже щільно і трималися, і блокували сторонні звуки. В цих навушниках реалізована дуже зручна конструкція з м'якого силікону, яка буде надійно триматися в ваших вухах, і ви зможете насолоджуватися виключно приємними звуками улюблених пісень. До того ж навушники майже невагомі, так що ваше вухо не буде втомлюватись.

45 ° для зручного розташування в вусі

Щоб навушники надійно трималися і не випадали, вони мають особливий зріз під кутом 45о для того, щоб навушники ідеально розташувалися по формі вашого вуха. Унікальна конструкція протестована фахівцями і абсолютно нешкідлива. Навушники Mi Capsule Earphone створені, щоб приносити вам тільки гармонію, спокій і натхнення.

Інноваційна система демпфірування

Для того, щоб звучання музики було неперевершеним, і ви змогли почути кожну ноту в своєму ідеальному звучанні, в Mi Capsule Earphone використовується технологія балансування звуку за допомогою демпфірування. Звук поширюється, безперешкодно доходячи до вашого вуха, тому ви чуєте лише м'який збалансований звук.

Спілкуйтесь без перешкод

Вбудований MEMS мікрофон гарнітури, дозволяє поліпшити якість звуку і зробити голос більш чітким. Спілкуйтеся з легкістю, не підвищуючи голос, і ваш співрозмовник почує вас дуже добре, так само, як і ви його. Також ви можете управляти викликами, відхиляти і приймати їх. А коли слухаєте музику, кнопки допоможуть вам підвищувати гучність і перемикати пісні. Система добре працює з іншими топовими смартфонами Android, iPhone, але може не підтримує регулювання гучності.

Ідеальні як зовні, так і зсередини

У конструкції дроти, використовуються якісні матеріали: емальований мідний дріт, який зазвичай використовують в куленепробивних жилетах і обмотку з кевлара, щоб забезпечити надійність. Завдяки цьому навушники не розтягнуться і не порвуться. TPE матеріал зовнішньої частини конструкції запобігає заплутуванню навушників. Насолоджуйтесь красою і якістю навушників Mi Capsule Earphone.

Тип: Навушники внутрішнього типу, з функцією дистанційного керування
Бренд: Mi
Частотний діапазон, Гц: 20 - 20000
Імпеданс, Ом: 32
Чутливість, дБ: 101
Номінальна потужність, мВт: 5
Штекер: 3.5 мм, позолочений
Кабель, м: 1,25
Мікрофон: +
Колір кабелю: White
Вага, г: 14

Завантаження…

Відгуки користувачів
Тарас, 29.12.2017
Придбав такі ж навушники , звук хороший ,але чрез місяць перетерся дріт. НЕ раджу брати їх , за таку ціну є кращі і з кращим дротом.
Додати коментар