Навушники Xiaomi Mi Sports Bluetooth Headset Youth Edition Black (YDLYEJ03LM)

До 8 годин роботи на одному заряді

Легкі (важать всього 13.6 г) і комфортні, м'які та мають зручну фіксацію в вусі, завдяки потужному акумулятору та застосування енергозберігаючих технологій, Mi Sports Bluetooth Youth Edition зможуть Вас радувати музикою протягом 11 годин або до 260 годин в режимі очікування.

Зручна фіксація. Захист від вологи.

Навушники Mi Sports не натирають, надійно фіксуються і не болять навіть після багатогодинних занять спортом. Навушник щодо гачка здатний обертатися на 360 градусів. Герметичний пластиковий корпус (стандарт IPX4), зможе захистити навушники від короткочасного впливу вологи.

Зручний пульт управління

Застосування 10-міліметрового динаміка з поліетиленовою мембраною дозволить насолодитися якісним звучанням в досить широкому діапазоні частот. За допомогою чотирьох клавіш, ви зможете регулювати гучність, вмикати музику, перемикати треки, натиснути на паузу, приймати і скидати вхідні дзвінки, а також швидко синхронізувати навушники зі смартфоном.

Голосові команди

Ще однією фішкою Mi Sports Bluetooth Youth Edition, є можливість управління деякими функціями навушників за допомогою коротких односкладових голосових команд.

Стабільний зв'язок зі смартфоном

У навушниках застосовується потужний чіп CSR 8640, який подбає про якісний та стабільний зв'язок зі смартфоном. Bluetooth 4.1 дозволяє підключити одночасно до двох пристроїв, поширюючи сигнал в радіусі до 10 метрів. Заряд акумулятора Bluetooth проводиться через мікропорт USB близько 2 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Bluetooth-навушники
Бренд: Mi
Модель: YDLYEJ03LM
Розмір: 445 x 80 x 26 мм
Вага: 13.6 г
Ємність акумулятора: 120 мАг
Час відтворення: Близько 11 годин
Час роботи в режимі очікування: До 260 годин
Час зарядки: Близько 2 годин
Відстань зв'язку: До 10 метрів
Бездротовий інтерфейс: Bluetooth 4.1
Протокол Bluetooth: HFP / A2DP / HSP / AVRCP

Завантаження…