Нічна лампа Xiaomi Yeelight Wireless Rechargable Motion Sensor Light L20 20 cm 900 mAh Black (YLYD002)

М'яке світло, розумний датчик

Світлодіодний світильник з розумним датчиком Yeelight Motion Sensor Light використовує світлодіоди з нейтральною колірною температурою 4000K, що дбайливо впливає на очі.

Крім того, в світильник вбудований датчик освітленості. Зокрема, світло автоматично включається при виявленні руху людини в темряві та автоматично вимикається, коли в приміщенні досить світла.

Зверніть увагу, що інфрачервоний датчик розташований попереду, діапазон чутливості складає 0-4 м перед особою, 120 градусів по горизонталі і 0-2 м по вертикалі. А коли температура навколишнього середовища наближається до температури людського тіла, це впливає на чутливість датчика людського тіла. Для оптимального використання рекомендується використовувати світлодіодні лінійні світильники Yeelight в середовищі, де температура не перевищує 35 ℃.

Гнучкий дизайн, простота установки

Що стосується дизайну, світильник Yeelight має ультратонку світлодіодну конструкцію, товщиною всього 0.9 см і з 3 різними варіантами довжини: 20 см, 40 см, 60 см, які користувачі можуть легко вибрати відповідно до простору для установки та потреб використання.

Практична конструкція

Корпус лампи виготовлений з високоякісного АБС-пластика і алюмінієвого сплаву для більшої міцності та гнучкості при установці.

Крім того, світильник з датчиком Yeelight має структуру, що складається з 2 частин, магнітної монтажної основи та світлової смуги.

Установка світильників надзвичайно проста, без складної проводки, легко розміщується в невеликих куточках домашнього або офісного простору.

Зокрема, спочатку приклейте магнітну основу туди, де ви хочете встановити світильник Yeelight, а потім просто вставте світлову планку в основу.

Світлову планку можна розібрати та використовувати в різних ситуаціях в якості тимчасового джерела світла.

Зверніть увагу, що клей на магнітній основі не можна використовувати повторно, відривання може пошкодити клейку поверхню, тому перед приклеюванням необхідно визначити точне положення лампи.

Акумулятор великої ємності

Світлодіодна сенсорна лампа Yeelight Motion Sensor Light має вбудований акумулятор ємністю 900/1350/1800 мАг (в залежності від розміру лампи).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Нічна лампа
Бренд: Yeelight
Модель: YLYD002
Матеріал: АБС-пластик + алюмінієвий сплав
Номінальна потужність: 1.2 Вт
Ємність акумулятора: 900 мАг
Колірна температура: 4000К
Номінальний вхід: 5В ⎓ 1A
Інтерфейс зарядки: USB-C
Тривалість зарядки: 2-4 години
Тривалість роботи: 3 години
Робоча температура: -10 ~ + 40 ℃
Робоча вологість: 0% ~ 85% відносної вологості
Розмір: 20 x 3.9 x 0.9 см
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати