Нічний світильник Xiaomi Yeelight plug-in night light

Підключається нічник Yeelight plug-in night light з елегантним компактним дизайном, теплим джерелом світла та низьким енергоспоживанням, стане для вас ідеальним джерелом освітлення в нічний час.

Компактний, елегантний дизайн

Нічний світильник Yeelight має прямокутну форму з елегантними закругленими краями та досить компактним розміром — всього 66 x 66 x 36 мм (± 1 мм).

Користувачі можуть встановити нічник в самих різних приміщеннях, таких як спальні, коридори, сходи, дитячі кімнати.

Ніжне, тепле світло

У Yeelight plug-in night light використовується високоякісні лампочки та оптичні світлові конструкції для забезпечення м'якого світла, що допомагає піклуватися про сон дітей та інших членів сім'ї.

Автоматичне відключення в денний час

Колірна температура світильника — 2500К (± 300K), не дуже яскрава і не дуже темна. Крім того, пристрій має інтелектуальний датчик освітленості, який автоматично визначає яскравість навколишнього середовища, дозволяючи автоматично вимикати підсвічування в денний час.

Низький рівень споживання енергії

Унікальна особливість полягає в тому, що нічному світильнику Yeelight не потрібно використовувати батарею, так як він підключається безпосередньо в розетку.

Yeelight plug-in night light досить енергоеффективний, оскільки номінальна потужність лампи складає всього 0,4 Вт. Тому, навіть якщо ви використовуєте світло 24 години на добу, 365 днів у році, теоретичне споживання становить всього 4 кВт⋅г.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Нічний світильник
Бренд: Yeelight
Розмір: 66 х 66 х 36 мм (± 1 мм)
Колірна температура: 2500K ± 300K
Робоча температура: -10 ~ 40 ºC
Робоча вологість: 0% ~ 85% відносної вологості
Номінальна потужність: 0,4 Вт
Вхідна напруга: 220 В змінного струму
Вага: 43 ± 5 г
Колір: Білий