Нічник Xiaomi Yeelight Night Light Sensitive (YLYD10YL)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Компактний дизайн
Нічник Xiaomi Yeelight Night Light Sensitive (YLYD10YL) з елегантним компактним дизайном, теплим джерелом світла та низьким енергоспоживанням стане для вас ідеальним джерелом освітлення в нічний час. Нічний світильник має прямокутну форму з елегантними закругленими краями та досить компактним розміром – всього 71 x 71 x 35 мм. Користувачі можуть встановити нічник в різних приміщеннях, таких як спальні, коридори, сходи, дитячі кімнат.

  • Вбудований світлочутливий датчик
  • М'який світловий ефект
  • Наднизьке енергоспоживання

Автоматичне відключення у денний час
Колірна температура світильника – 2500К (± 300K), не надто яскрава та не надто темна. Крім того, пристрій має інтелектуальний датчик освітленості, який автоматично визначає яскравість навколишнього середовища, дозволяючи автоматично вимикати підсвічування у денний час

Низьке енергоспоживання
Унікальна особливість полягає в тому, що нічному світильнику Yeelight не потрібно використовувати батарею, оскільки він підключається безпосередньо до розетки. Yeelight Night Light Sensitive (YLYD10YL) є досить енергоефективним, оскільки номінальна потужність лампи складає всього 0,4 Вт. Тому навіть якщо ви використовуєте світло 24 години на добу, 365 днів на рік, теоретичне споживання складає всього 4 кВт.год.

Розміри 71 x 71 x 35 мм
Бренд: Yeelight
Тип установки У розетку
Потужність 0.4 Вт
Матеріал корпуса Пластик
Призначення Для коридору, Для спальні
Особливості З сутінковим датчиком
Виробник Yeelight
Тип використовуваної лампи Світлодіодні (LED)
Колір корпусу Білий
Колір світіння Теплий
живлення Від мережі
Напруга 220 В
Артикул YLYD10YL
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати