Очищувач повітря Xiaomi Baomi Lite White (BMI450A)

Очищувач повітря з молекулярним ситом T-BFU

Очищувач повітря Baomi Lite виготовлений з комбінації АБС-пластика і полікарбонату. Він обладнаний імпортованим з Японії активованим вугіллям з молекулярним ситом T-BFU, який значно збільшує здатність активованого вугілля адсорбувати вільний газ в повітрі, включаючи формальдегід, бензол, аміак, запах та інші шкідливі речовини.

Durahepa — це наноелектрет, доданий в волокно

Зробивши волокно фільтра негативнозарядженим, воно зможе активно адсорбувати найдрібніші частинки, що проходять через нього, підвищити ефективність фільтрації та збільшити пилоємність.

Ступінь стерилізації> 99%

Він використовує міжнародно визнану природну і безпечну технологію стерилізації для ефективного видалення різних шкідливих мікробних забруднень в повітрі, захисту здоров'я дихальних шляхів немовлят і матерів.

35 дБ, супер тихий

Коли сплячий режим включений, очищувач автоматично вимикає екран і працює дуже тихо. Рівень шуму при роботі очищувача в цьому режимі складає близько 35 дБ.

Область застосування: 24-42 м²

Baomi Lite з продуктивністю очищення 220 м³/год (формальдегіди) і 375 м³/год (тверді частинки), ідеально підходить для очищення повітря в приміщеннях площею від 24 до 42 м², допомагаючи створити ідеальну і затишну атмосферу в домі, офісі, на дачі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач повітря
Бренд: Baomi
Модель: BMI450A
Матеріал: АБС-пластик, полікарбонат
Номінальна потужність: 55 Вт
Номінальна напруга: 220 В ~ 50 Гц
Продуктивність очистки: Формальдегід CADR 220 м³/г
Тверді частинки CADR 375 м³/г
Розмір: 400 x 190 x 420 мм
Вага: 5.9 кг