Очищувач повітря Xiaomi SmartMi Air Purifier P1 Dark Grey (ZMKQJHQP11) (FJY6005EU)

  • Темно-сірий
  • 12 місяців

Забруднення повітря завжди «болісна» проблема, що серйозно впливає на здоров'я людей.

Тому дуже важливо мати очищувач повітря. Smartmi Air Purifier P1 має багато корисних функцій, що робить його відмінним вибором для кожної сім'ї.

Порівняно зі своїм попередником, інтелектуальний очищувач повітря Smartmi Air Purifier P1 обладнаний сучасним 4-шаровим фільтром H13 True HEPA, ефективність фільтрації якого втричі вища, ніж у традиційних фільтрів.

Крім того, потужність 24 Вт може допомогти пристрою задовольнити потреби в очищенні повітря у великих приміщеннях до 32 м².

Компактний дизайн

Smartmi Air Purifier P1 має унікальну циліндричну конструкцію.

Такий дизайн не лише надає йому сучасного вигляду, заощаджує простір, але й допомагає створити всмоктуючий повітряний потік на 360°, допомагаючи доставляти свіже повітря у всі куточки кімнати.

Крім розкішного дизайну, компактний розмір також є визначною перевагою цього пристрою.

Зокрема, з висотою 362.5 мм і шириною 220 мм, користувачі можуть легко розмістити очищувач повітря в різних місцях будинку.

Крім того, з ручкою, що встановлена ​​у верхній частині очищувача, ви можете легко перемістити його в інше місце без особливих зусиль.

Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран

Верхня частина очищувача також оснащена світлодіодним екраном із сенсорними кнопками, що підтримують відображення різних параметрів очищувача: оцінка поточної якості повітря в приміщенні, індекс свіжості, попередження про пилок, індикатор PM2.5 тощо.

Висока ефективність фільтрації повітря

У очищувачі повітря Smartmi P1 використовується найновіша система фільтрації, оснащена 4-шаровим фільтром H13 True HEPA, що забезпечує в 3 рази більшу ефективність фільтрації в порівнянні з традиційним фільтром HEPA, допомагаючи видалити до 99.97% дрібного пилу, волосся, пилку та алергенів.

Крім того, пристрій має вбудований фільтр з активованим вугіллям, здатний ефективно поглинати дим, домашні запахи та леткі органічні сполуки.

Вражаюча продуктивність

У порівнянні із звичайними міні-очищувачами повітря Smartmi P1 забезпечує кращу та більш високу ефективність фільтрації з продуктивністю 250 м³/год.

Пристрій підходить для використання в приміщеннях площею до 32 м², тому користувачі можуть легко пристосувати його до будь-якого приміщення в будинку від вітальні, спальні до офісу.

Точні датчики, інтелектуальне налаштування

Smartmi P1 також обладнаний високоточним лазерним датчиком, що забезпечує результати вимірювання якості повітря у приміщенні у реальному часі.

Автоматичний режим може регулювати швидкість фільтрації в залежності від поточної якості повітря для більш ефективної та енергоефективної фільтрації повітря.

Крім того, в цій версії очищувача повітря доданий дуже унікальний датчик пилку.

Пристрій поставляється за допомогою інтелектуального голосового управління завдяки сумісності з помічником Google та Alexa.

За допомогою програми Mi Home ви можете легко контролювати якість повітря у приміщенні у будь-який час.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач повітря
Бренд: SmartMi
Модель: P1
Номінальна потужність: 24 Вт
Напруга та частота: 10 ~ 240 В, 50/60 Гц
Швидкість фільтрації: 1, 2, 3, Авто
Рівень шуму: 19-49 дБ
Швидкість подачі чистого повітря: 250 м³/год
Корисна площа: 30 м²
Фільтр пилку: H13 True HEPA
Фільтр запаху та летких органічних сполук: H13 True HEPA +
Фільтр із активованим вугіллям: +
Бездротове підключення: Wi-Fi, Bluetooth
Підтримка інтелектуального голосового управління: Apple Homekit, Google Assistant, Amazon Alexa
Розмір: 362.5 x 220 мм
Вага: 2.8 кг
Колір: Темно-сірий