Очищувач води Xiaomi Mi Water Purifier 2 Trade-in

Trade-in

Опис: Товар після сертифікації. Є сліди відкриття виробу, та тестування.
Ви можете подивитись новий такий товар

Доставка

Товар після сертифікації. Є сліди відкриття виробу, та тестування. Фільтра до комплекту не входять. Після зборки не пропускає воду. Потребує уваги майстра.

Завдяки компактній формі і дизайну Mi Water Purifier 2 можна зручніше розмістити на кухні. Ви заощадите багато місця, встановивши очищувач для води під стільницею або в тумбі. Ви зможете встановити окремий кран з чистою водою при цьому, не перевантажити простір та інтер’єр.

Покращена мембрана зворотного осмосу збільшує швидкість потоку води. Новий Mi Water Purifier 2 працює набагато швидше, ніж попередня версія. А завдяки окремому резервуару для зберігання, вода не застоюється, таким чином ризик повторного забруднення попереджено, і ви завжди п'єте кришталево чисту воду.

Не впевнені в якості води, яку вживаєте? Перевірте її за допомогою тестера Mi TDS Pen.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Mi Water Purifier 2

 • Технологія очищення зворотного осмосу RO
 • Вода в фільтрі не застоюється
 • Смарт управління

Економія простору

Завдяки компактній формі і дизайну Mi Water Purifier 2 можна зручніше розмістити на кухні. Ви заощадите багато місця, встановивши очищувач води під стільницею або в тумбі. Ви зможете встановити окремий кран з чистою водою при цьому, не перевантажити простір та інтер’єр.

Покращена мембрана зворотного осмосу збільшує швидкість потоку води. Новий Mi Water Purifier 2 працює набагато швидше, ніж попередня версія. А завдяки окремому резервуару для зберігання, вода не застоюється, таким чином ризик повторного забруднення попереджено, і ви завжди п'єте кришталево чисту воду:

 • Швидкість фільтрації 1.4 л / хв
 • Фільтрація зворотного осмосу, глибоке очищення 0.0001 мкм

Чотири точних фільтри для глибокого очищення

Фільтр має систему із чотирьох шарів для очищення води. Видаляє іржу, важкі метали, бактерії і неприємні запахи. Кожна крапля чиста і свіжа завдяки 4 фільтрам:

 • PP бавовна. Видалення великих часток, осаду, іржі
 • Гранульоване активоване вугілля. Видалення запаху і хлору
 • RO зворотного осмосу. Видалення важких металів, антибіотиків, нітритів, бактерій і т.д
 • Гранульоване активоване вугілля. Подальше поліпшення смаку

1. Фільтруючий патрон з РР бавовною

Відфільтровує осад, бруд, іржу і т.д.

Після того як водопровідна вода надійшла в фільтр, вона спочатку проходить крізь нетоксичний бавовняний РР фільтруючий патрон, який не має запаху. Таким чином, починається первинна обробка води. Перший рівень фільтрації, точністю до 5мкм, може прибрати осад трубопроводу, іржу та інші великі домішки.

Для того щоб продовжити термін експлуатації бавовняного РР фільтруючого патрона Mi Water Purifier, його конструкція м'яка зовні та щільна всередині, а пропуска здатність починається з країв та рухається всередину. Це не лише підвищує коефіцієнт використання фільтруючого патрона, але і перешкоджає вторинному забрудненню води.

 • Точність фільтрації до 5мкм
 • Технологія «з зовнішніх сторін до внутрішньої»
 • Видаляє осад та іржу

2. Вхідний фільтруючий патрон з частинками шкаралупи коксового горіха і активованого вугілля

Адсорбція запахів, кольору, хлору і т.д.

Після очищення від важких речовин, рідина проходить через фільтр з кокосового вугілля, який прибирає специфічні запахи, колір і водопровідний залишковий хлор. Елементи органічних речовин також видаляються завдяки шкаралупі коксового горіха.

Добірне вугілля з Філіппінських островів, Шрі-Ланки та інших першокласних родовищ, питома поверхня якого у порівнянні подібна за площею до 21 футбольного поля! З метою підвищення активності вуглецевих частинок, у фільтрі використовується нетоксична технологія декапірування. Завдяки цьому термін експлуатації фільтрового патрона збільшується і підвищується рівень адсорбції.

3. Фільтр RO зворотного осмосу. Першокласні фільтруючі матеріали Dow / GE з США

Третім та ключовим є рівень фільтрації RO зворотного осмосу. Для Mi Water Purifier ми обрали провідних світових постачальників фільтрів: The DOW Chemical Company США, GE мембрани зворотного осмосу. Обсяг очищення складає 95%, що значно перевищує виробничий стандарт.

Для підвищення швидкості очищення, ми оптимізували традиційну технологію зворотного осмосу, використовуючи декілька мембран, площа яких збільшена у 4 рази більша. В результаті швидкість очищення 8-кратно зросла.

 • 0.0001мкм - точність фільтрації
 • 1,4 л / хв - швидкість фільтрації
 • площа мембран у 4 рази більша
 • ефективність очищення 95%

Примітка: Приклади статистики надані відповідно до звітів про випробування побутових приладів у Китаї

Ефективно відфільтровує важкі метали, бактерії, органічні речовини і т.д.

 • бактерії: від 0,01 до 0,1 мкм
 • віруси: від 0,4 до 5 мкм
 • антибіотик: від 0,001 до 0,01 м
 • важкі метали: від 0,0005 до 0,005 м
 • неорганічні речовини: від 0,0002 до 0,005 мкм

Фільтрація швидше у 8 разів

Більшість очищувачів води працює надто повільно – лише 0.2 л/хв. Для ефективного вирішення даного питання, ми збільшили площу мембран, тому процес очищення відбувається значно швидше.

* Примітка: швидкість фільтрації буде залежати від температури води, її якості та напору. Вищевказані дані засновані на таких показниках: температура води 25℃, тиск води 0.2 MПа.

4. Виведення води

Поліпшення смакових якостей води

У фільтруючому патроні виведення води використовуються 2 рівні частинок активованого коксового вугілля. На даному етапі відбувається очищення води від специфічних запахів, відповідно поліпшується смак води.

Якість води досягає стандартів дистильованої бутильованої води.

Не можна недооцінювати суттєве значення якості питної води та її вплив на наше здоров'я. Для того, щоб мати достовірну інформацію про якість води, відповідно до вимог «стандарту якості бутильованої питної води» та «стандарту якості господарсько-питної води», ми ретельно тестували якість після фільтрування. Результати даного дослідження показують, що ряд показників якості води Mi Water Purifier 2 вище національного стандарту ДЕСТ.

Пити чисту воду краще та здоровіше:

 • 99.9% - ефективність видалення бактерій
 • 99,7% - ефективність видалення запаху
 • 99.9% - ефективність видалення важких металів
 • 99.9% - ефективність видалення антибіотиків

Інтелектуальні технології очищення води

Для того, щоб швидше очистити забруднену воду від шкідливих бактерій та різноманітних відходів Mi Water Purifier 2 має метод підйому води. Ця технологія автоматично регулює кількість води та відстежує її якість відповідно. Очищувач автоматично переходить в режим наддування і досягає швидкості очищення 1.4 л / хв., що майже на 40% швидше Mi Water Purifier попередньої версії. Тобто вам знадобиться лише декілька секунд, щоб наповнити склянку водою.

Нержавіюча сталь крану: безпека і здоров'я

Для створення крану була використана нержавіюча сталь 304. Точний процес лиття зробив внутрішню поверхню крану гладкою і чистою, відповідно до вимог національного стандарту.

Інтелектуальне керування в реальному часі

Mi Water Purifier 2 - це очисник води в стилі смарт, тобто ви можете підключити його до смартфону через Wi-Fi і додаток «Розумний будинок», щоб перевіряти якість води, рівень очищення води від важких часток, простежити за зміною значень до і після очищення.

Проста та швидка заміна фільтра

Простота розробки системи фільтра дозволяє просто і швидко поміняти його без спеціальних пристосувань.

Більше вільного простору

Mi Water Purifier 2 дозволяє вам заощадити місце, тому що його габарити (довжина і ширина) рівні класичному аркушу А4. Без величезного резервуара для води ви заощадите на 60% більше місця, ніж попередня версія.

У кожній сім'ї має бути Mi Water Purifier

Всі ми знаємо, що не можна пити водопровідну воду. Чи можна її пити після кип’ятіння? Наукові дослідження підтверджують, що якщо ми підвищуємо температуру води, то всі шкідливі важкі метали, іржа, осад, термостійкі бактерії, залишкових хлор та агрохімічні препарати не виводяться і не видаляються з неї. Більш того, якщо ви не випиваєте всю очищену воду з пляшки, і вона відстоюється тривалий час, то незабаром в ній також можуть з'явитись бактерії. Свіжа питна вода це шлях до здоров'я, тому в кожній сім'ї обов'язково повинен бути Mi Water Purifier 2.

Тип: Система для фільтрації води
Бренд: Mi
Кількість фільтрів: 4
Фільтр з бавовною: Очищає від крупних часток, іржі, водоростей, піску і т.д.
Фільтр із гранул активованого вугілля: Очищає від хлору, різних обавок, знищує неприємні запахи, інші хімікати
Фільтр біохімічного захисту: Очищає воду від антибіотиків, бактерій, важких металів, мікроорганізмів.
Фільтр із вугільних гранул: Остаточна очистка води від залишкових дрібних часток.
Кількість перехідників у комплекті: 6
Швидкість фільтрації, л / хв: 1.4
Тиск: 0.1-0.4 МПа
Температура води: 5 - 38 ℃
Номінальна напруга, В: 220
Номінальна потужність, Вт: 96
Тип захисту від ураження електричним струмом: Клас II
Управління зі смартфону: Наявне. За допомогою додатку із інструментарію прошивки MIUI.
Пристрій для контролю якості води: Mi TDS Pen (в комплект не входить)
Додатково: У комплект постачання, також входить змішувач з нержавіючої сталі 304
WiFi: Наявний
Розміри: 260 x 205 x 410 мм
Маса: 11,8 кг

Завантаження…