Підвісна лампа для монітора Xiaomi Yeelight LED Screen Light bar Pro (YLTD003)

Двостороннє освітлення

Підвісна лампа для монітора і RGB-освітлення зараз в моді. LED Pro YLTD003 пропонує рішення 2-в-1: лампа, яка світиться в двох напрямках. Спереду вона освітлює стіл, а ззаду барвисті світлодіоди створюють особливу світлову атмосферу.

За допомогою Razer Chroma і Overwolf — це RGB-освітлення можна пов'язати з іграми та музикою.

Міцна конструкція

Лампа для монітора LED Pro YLTD003 має довжину 48.55 см, діаметр 2.3 см і вагу близько 165 г. Її алюмінієвий корпус зроблений дуже добре, світлодіоди покриті пластиком спереду та ззаду.

Регульований нахил і надійне кріплення

LED Pro YLTD003 можна легко прикріпити до затискача за допомогою магнітних контактів і нахилити приблизно на 25 градусів.

Кронштейн монітора шириною близько 5.5 см значно важче лампи (340 г), тому що важка задня частина кронштейна з алюмінію, служить противагою лампі монітора, яка звисає вперед.

Він притискається до верхньої рамки монітора (товщина монітора не повинна бути більше 32 мм), для чого забезпечений гумою на контактних поверхнях, щоб не подряпати рамку або дисплей. У верхній частині з пластика знаходиться роз'єм USB-C.

Завдяки поверхневому монтажу у користувача також є кілька варіантів орієнтації кріплення

80 білих і 40 RGB світлодіодів

Лампа Yeelight LED Screen Light Bar Pro використовує 80 білих світлодіодів потужністю 0.2 Вт і 40 світлодіодів RGB потужністю 0.2 Вт.

Ця лампа відрізняється і дуже гарною передачею кольору з індексом Ra95.

Освітлення від цієї лампи не сліпить очі, а світло розподіляється по робочій поверхні рівномірно.

Віддалене управління

Після підключення лампи до мобільного додатку, ви отримаєте доступ до деяких функцій.

Можна не тільки включати та вимикати світло або регулювати яскравість і колірну температуру, тому додаток Yeelight також пропонує попередні встановлення, з яких користувач може вибирати.

З попереднім встановленняя «Gaming» підсвічування настрою червона, з «Film» — блакитнувата, з «Cozy Home», з іншого боку, вона тепла і має легкий ефект вогню. Налаштування, які ви зробили самостійно, можна в будь-який момент зберегти, щоб ви могли швидко повернутися до них пізніше.

На додаток до тримача для монітора, лампи та кабелю USB-C, Yeelight LED Screen Light Bar Pro поставляється з круглим поворотним регулятором, який управляє лампою монітора по бездротовій мережі. Регулятор має діаметр 66.5 мм, висоту 34 мм і працює від двох батарей AAA, які можна придбати окремо.

З його допомогою ви також можете перемикати між режимами гри, офісним освітленням і т.ін. Яскравість та температуру також можна легко відрегулювати, просто повернувши ручку регулятора.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Лампа для монітора
Бренд: Yeelight
Модель: YLTD003
Матеріал: Алюміній, пластик
Колірна температура: 6500K
Індекс передачі кольору: Ra95
Потужність освітлення: 10 Вт
Сумісність: Android 4.0 і вище, IOS 9.0 і вище
Колір світіння: RGB (16 млн. кольорів)
Джерело живлення: Від мережі
Номінальний вхід: DC 5В/2А
Взаємодія з мобільним додатком: Mi Home, Yeelight
Розмір лампи: Ø23 x 485.5 мм
Розмір перемикача (регулятора): Ø66.5 x 34 мм