Пилосос миючий Xiaomi DEERMA High Power Vacuum Cleaner TJ200

Ефективне прибирання рідини і сміття

Миючий пилосос DEERMA TJ210 відмінно справляється з всмоктуванням твердих частинок сміття та рідин. Таким чином, його можна використовувати в разі падіння склянки чаю, або для збирання пилу, елементів дерева, пластика і т.ін.

Потужний пилосос з циклонною системою фільтрації

DEERMA TJ210 обладнаний досить потужним 1200 Вт мотором, який здійснює понад 33 тисячі обертів за хвилину. Висока потужність і тиск 18 кПа, дозволяє ретельно прибрати сміття з килима, ламінату, паркету.

Пилосос циклонну систему фільтрації з використанням HEPA фільтра, сталевого і двох губчастих фільтруючих елементів. Великі частинки сміття потрапляють в контейнер, а дрібний пил осідає на губчатому фільтрі.

6-літровий мішок

Пилозбірник DEERMA TJ210 здатний вмістити до 6 літрів пилу/сміття і до 3.5 літрів рідини, чого цілком достатньо для прибирання кількох кімнат. Для наочності пилосос має світловий індикатор на корпусі, який загоряється в разі заповнювання контейнера для сміття.

Комплектується декількома насадками

Миючий пилосос має 5 м кабель живлення, а також комплектується декількома насадками: кутовий, для прибирання підлоги, для всмоктування розлитої рідини. Це істотно спрощує процес прибирання мебльованої кімнати.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Пилосос миючий
Бренд: Deerma
Модель: TJ200
Ємність: 6 л для пилу / сміття та 3.5 л для рідини
Матеріал: ABS пластик
Номінальна потужність: 1200 Вт
Потужність всмоктування: 18 кПа
Рівень шуму: ~ 89 дБ
Робоча напруга: 220 В - 50 Гц
Клас водонепроникності: IPX4
Довжина шнура живлення: 5 м
Розмір: 536 х 290 х 306 мм
Вага: 5.7 кг
Колір: Білий
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати