Поглинач запаху для холодильника Xiaomi Viomi Microbacteria sterilization deodorant filter (VF1-CB)

Компактний поглинач запаху для холодильника Viomi Microbacteria sterilization deodorant filter забезпечує боротьбу з бактеріями, які незважаючи на холод розвиваються у холодильнику, а також поглинає неприємні запахи від їжі. 

Природний захист

Основним компонентом фільтра є рослинні фітонциди, що пригнічують розвиток бактерій на харчових продуктах і продовжують свіжість їжі, яка зберігається в холодильнику.

Простота ефективність

Фільтр займає зовсім невеликий простір, а його активної дії вистачає на цілий рік.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Поглинач запаху для холодильника Viomi Microbacteria sterilization deodorant filter

Компактний поглинач запаху для холодильника Viomi Microbacteria sterilization deodorant filter забезпечує боротьбу з бактеріями, які незважаючи на холод розвиваються у холодильнику, а також поглинає неприємні запахи від їжі. Фільтр займає зовсім невеликий простір, а його активної дії вистачає на цілий рік.

Viomi-Microbacteria-sterilization-deodorant-filter-0

Антибактеріальний ефект

Запобігайте розвитку хвороб

Люди схильні вважати, що холодильник - досить чистий домашній прилад. Однак за забрудненням бактеріальними клітинами він є одним з найбрудніших місць в квартирі. Крім неприємного запаху і дострокового псування продуктів, бактерії здатні викликати нудоту, блювоту, біль у животі, діарею і навіть більш серйозні симптоми. Чищення холодильника, або розміщення в ньому цитрусових кірок, на жаль, не є перешкодою для розвитку хвороботворних бактерій.

Viomi-Microbacteria-sterilization-deodorant-filter-0

Природний захист

Натуральні рослинні інгредієнти

Основним компонентом фільтра є рослинні фітонциди, що пригнічують розвиток бактерій на харчових продуктах і продовжують свіжість їжі, яка зберігається в холодильнику. Завдяки конвекції повітря в холодильній камері вже через кілька годин бактерії припиняють розвивати, а продукти залишаються свежимы. Стерилізація ефективно усуває неприємні запахи, які можуть виникати в холодильнику. Ароматичні олії м'яти і легкі нотки цитрусової свіжості зроблять приготування їжі приємним та легким.

Viomi-Microbacteria-sterilization-deodorant-filter-0

Робота навіть у "мінус"

Ефективна стерилізація при будь-якій температурі

Для того, щоб зменшити розвиток бактерій не тільки в холодильній камері, але і в морозилці, а також в камері "нульовий свіжості", ви можете використовувати фільтруючі картриджі Viomi. Вони, на відміну від вбудованого в холодильник фільтра, легко замінюються і не стають джерелом забруднення ваших продуктів через 5 або 10 років. 

* Рекомендується замінювати картридж один раз в рік.

Viomi-Microbacteria-sterilization-deodorant-filter-0

Простота розміщення

Просто поставте картридж у куток холодильника

Для найбільш ефективної роботи поглинача запаху його рекомендується помістити його в кут холодильної камери, не притуляючи до продуктів. Слідкуйте за тим, щоб не були перекриті вентиляційні отвори фільтруючого елемента картриджа. Розміщення картриджа в районі вентилятора холодильника посилить приплив фітонцидів в камері, але може призвести до порушення перебігу повітряних потоків.

Viomi-Microbacteria-sterilization-deodorant-filter-0

Назва: Поглинач запаху для холодильника Viomi Microbacteria sterilization deodorant filter
Бренд: VioMi
Маса: 66 г
Розміри: 110х18 мм
Колір: Білий
Наповнювач: Рослинні фітонциди на трав'яний підкладці

Завантаження…

Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати