Рушник Xiaomi ZSH Life towel sports blue stripes 30х110 см

  • Блакитний

Доставка

Звичайна ціна

Рушник ZSH Life towel sports спеціально розроблено для тих, хто активно займається спортом. Саме тому він має ідеальну поглинаючу здатність, виконаний з натуральної бавовни, яка спільно з матеріалом Polygiene володіє бактерицидним ефектом, а також зроблений в найбільш зручному розмірі - 30х110 см.

Чистота і стійкість кольору будуть супроводжувати вас довгі роки, оскільки переплетені волокна дуже надійно, створюючи м'яку і приємну текстуру.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Рушник ZSH Life towel sports blue stripes 30х110 см

Рушник ZSH Life towel sports спеціально розроблено для тих, хто активно займається спортом. Саме тому воно має ідеальну поглинаючу здатність, виконане з натуральної бавовни, яка спільно з матеріалом Polygiene володіє бактерицидним ефектом, а також зроблено в найбільш зручному розмірі - 30х110 см. 

Чистота і стійкість кольору будуть супроводжувати вас довгі роки, оскільки переплетені волокна дуже надійно, створюючи м'яку і приємну текстуру.

ZSH-Life-towel-sports-blue-grey-stripes

Тонковолокниста якісна бавовна

Довговолокниста бавовна Awati

Для виготовлення рушника використана високоякісна довговолокниста бавовна Awati, що володіє дуже високим коефіцієнтом поглинання води. Контрольна швидкість поглинання води складає всього 3 секунди, у той час, як національні китайські стандарти передбачають вбирання за 10 секунд. Це дуже хороший результат.

ZSH-Life-towel-sports-blue-grey-stripes

Антибактеріальна технологія

Технологія пригнічення розвитку бактерій Polygiene

Спеціальний матеріал Polygiene, використовуваний шведськими технологами, має антибактеріальні властивості, значно знижуючи швидкість розвитку патогенних мікроорганізмів, зокрема Escherichia coli та Staphylococcus aureus. Незважаючи на те, що цей рушник використовується для витирання поту, вона не набуває неприємного запаху.

ZSH-Life-towel-sports-blue-grey-stripes

М'якість і ніжність тканини

М'якість без використання пом'якшувальних речовин

Дотримуючись концепції охорони навколишнього середовища, при виробництві тканини не були використані пом'якшувальні речовини, які зазвичай представляють собою досить токсичні сполуки. Секрет м'якості волокон полягає в тривимірній технології прядіння, що в кінцевому підсумку дає неймовірні відчуття ніжності волокон рушника.

ZSH-Life-towel-sports-blue-grey-stripesZSH-Life-towel-sports-blue-grey-stripes

Назва: Спортивний рушник ZSH
Бренд: ZSH
Матеріал: 100% бавовна
Додатково: Антибактеріальна обробка за технологією Polygiene
Розмір: 30х110 см
Вага: 165 г
Колір: Білий в блакитну смугу
Інструкції з прання: