Портативний стерилізатор фруктів і овочів Xiaomi You Ban (UPS-01)

Добре їсти більше овочів і фруктів, але при цьому дуже важливо ретельно їх мити або стерилізувати перед вживанням. Портативний стерилізатор фруктів і овочів You Ban (ups-01) допоможе в цьому.

Принцип дії стерилізатора

В очищувачі застосовується наступний принцип стерилізації: вода розкладається на гідроксид-іони та іони водню під дією іонізатора. Частина гідроксид-іонів розкладається і реорганізує іони водню на клітинних стінках пестицидів і бактерій, щоб зробити їх нешкідливими. Інша частина гідроксид-іонів з'єднується з хлором у воді з утворенням хлорнуватистої кислоти, яка розкладається в результаті окислення, вбиваючи бактерії. Хлорнуватиста кислота також може виділяти новий екологічний кисень і використовувати його окисні властивості для ефективного знищення патогенних мікроорганізмів.

Компактний дизайн

Завдяки компактному дизайну, очищувач You Ban легко поміщається на долоні, його легко зберігати, можна носити з собою і брати в подорожі. Він завжди захищає ваше здоров'я.

До 35 процедур стерилізації

Очищувач для фруктів і овочів оснащений акумулятором ємністю 4400 мАг, заряду якого вистачить на 35 п'ятихвилинних процедур стерилізації та підтримує бездротову індукційну зарядку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний стерилізатор фруктів і овочів
Бренд: You Ban
Модель: UPS-01
Номінальна потужність: ≤ 8 Вт
Номінальна напруга: 5 В
Ємність акумулятора: 4400 мАг
Водонепроникний рівень: IPX7
Розмір: 106 x 106 x 74 мм (із зарядною підставкою)
Вага: 440 г
Колір: Білий