Розумна викрутка Wowstick А1

Wowstick A1 - одна з топових електричних смарт-викруток, яка виконана з тонкого анодованого алюмінієвого сплаву і за формою нагадує ручку.

Wowstick A1 оснащений трьома LED-світлодіодами, має як автоматичне так і ручне управління, комплектується з безліччю різних насадок з легованої сталі, магнітною дошкою, станцією зарядки і все це поставляється в елегантній подарунковій упаковці.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумна викрутка Wowstick А1

Wowstick A1 - одна з топових електричних смарт-викруток.

Розумна викрутка Wowstick А1 комплект поставки

Корпус пристрою виконаний з тонкого анодованого алюмінієвого сплаву і за формою нагадує ручку. Wowstick A1 оснащений трьома LED-світлодіодами, має як автоматичне так і ручне управління, комплектується з безліччю різних насадок з легованої сталі, магнітною дошкою, станцією зарядки і все це поставляється в елегантній подарунковій упаковці.

Розумна викрутка Wowstick А1 всередині упаковки

Продумане розташування кнопок управління, сприяє зручному положенню викрутки в руці користувача - немов ви користуєтеся ручкою або олівцем.

Розумна викрутка Wowstick А1 біти і зарядна станція

Електропривод пристрою забезпечує 3 Нм крутний момент, постійне обертання головки і обертання зі швидкістю в 100 об / хв. Таких технічних характеристик електроприводу досить, щоб затягнути дрібні гвинти на смартфонах, планшетах, камерах та іншій електроніці. Крім того, за допомогою даного девайса ви зможете нарізати різьблення і навіть свердлити. Якщо ви зіткнулися з дуже туго затягнутим гвинтом, то слід його провернути в ручному режимі, після чого - ви можете переключитися в автоматичний режим і з легкістю продовжити розпочате.

Розумна викрутка Wowstick А1 крупним планом

Безумовно слід виділити якусь особливість - вал в Wowstick A1 здатний обертатися як проти годинникової так і за годинниковою стрілкою.

Безперебійну роботу пристрою забезпечує досить потужний акумулятор ємністю 320 мАг, заряду якого досить приблизно на 5-6 годин безперервної роботи.

Як зазначалося вище, смарт-викрутка комплектується з зарядної станцією, за допомогою якої Ви зможете зарядити акумулятор пристрою всього за пів години. Для забезпечення максимальної зручності - в комплекті Ви також знайдете 10 біт з легованої сталі з універсальним розміром - 4 на 28 мм. Набір біт можна розширити (набори насадок ви зможете знайти в даному розділі).

Розумна викрутка Wowstick А1 кришка зарядної станції та магнітна дошка

Відмінною особливістю моделі A1 від інших смарт-викруток Wowstick, є наявність на корпусі пристрою кнопки включення індикатора заряду батареї і світлодіодного підсвічування.

Розумна викрутка Wowstick А1 деталізація елементів управління

Смарт-викрутка A1 як і інші моделі Wowstick - не призначена для силової затягування гвинтів і для роботи з великими гвинтами. Даний девайс спрямований саме на роботу з дрібної електронікою, де крім автоматичного режиму - є і ручний завдяки вбудованому храповику.

Розумна викрутка Wowstick А1 технічні характеристики

Витончена подарункова упаковка у формі книги - підкреслює якусь особливість і неповторність пристрою. Магнітна дошка призначена для утримання біт, що забезпечить збереження все гвинтів в процесі ремонту гаджетів. Зарядна станція вміщує в себе кабель для зарядки Wowstick A1, крім того на кришці зображені біти і пристрою для яких вони призначені.

Розумна викрутка Wowstick А1 індикація зарядки

Окрема кнопка, яка розміщена на пристрої, призначена для включення підсвічування, що забезпечить кращу видимість робочої зони. На верхній частині корпусу знаходиться невеликий розріз, через який видно інтегрований індикатор, який світиться при підключенні Wowstick A1 до зарядної станції.

Розумна викрутка Wowstick А1 біти і викрутка крупним планом

Чудовий дизайн смарт-викрутки А1 відповідає найвищим вимогам, що підтверджується оригінальністю і продуманим до найдрібніших деталей самого пристрою, комплектуючих і навіть упаковки. Wowstick A1 - це прекрасний вибір і відмінний подарунок для родичів і друзів.

Розумна викрутка Wowstick А1 на поверхні

Розумна викрутка Wowstick А1 демонстрація ремонту девайсів

Розумна викрутка Wowstick А1 подарункова упаковка

Модель: Wowstick А1
Бренд: Wowtation
Робочий режим: Подвійний крутний момент - 0.2/3 Нм
Джерело живлення: Літій-іонний акумулятор
Ємність акумулятора: 320 мАг
Термін експлуатації: В робочому режимі 5-6 годин
Розміри біт: 4 х 28 мм
Кількість біт у комплекті: 10 шт
Швидкість обертання: 100 оборотів в хвилину
Додатково: Автоматично блокуючий механізм - храповик, LED-підсвітка, 2 режими (електро - і ручний)
Колір: Срібло
Напруга:
Струм: 500 мА
Підключення: USB-кабель
Комплектація: Викрутка Wowstick А1 ×1. Підставка - зарядна станція х 1. Бокс зберігання біт х 1. Стандартних біт х 10. USB-кабель х 1. Магнітна дошка для насадок х 1.

Завантаження…