Розумний датчик відкриття вікна Xiaomi Dingling (FJ02XWBJT) White

  • Білий
  • 24 місяця

Розумний «обмежувальний» датчик

Багато сімей, що живуть на верхніх поверхах з дітьми, знають про те, що діти люблять досліджувати вікна та підійматися на них. А це зовсім не безпечно для здоров'я і життя дитини. А зважаючи на зайнятість, батьки не завжди можуть устежити за рухливими дітьми.

Тому ви можете скористатися датчиком відкриття вікна Dingling. Датчик використовує фізичний принцип для обмеження розміру відкриття та закриття вікна в безпечному діапазоні.

Як тільки дитина відкриє вікно більше допустимого значення, спрацює сигнал тривоги, що дозволить оповістити батьків про можливу небезпеку для здоров'я і життя дитини.

Запис голосової команди

Інтелектуальна версія датчика Dingling FJ02XWBJT може бути пов'язана з динаміками Xiaoai та дозволить встановити «відтворення встановленого голосу». Як тільки дитина відкриє вікно, спрацює датчик і включиться відтворення записаної вами команди через динамік, наприклад, «Відійди від вікна!»

Синхронізація з IP-камерою. Налаштування через мобільний додаток.

Крім того, ви можете синхронізувати розумний датчик відкриття вікна з IP-камерою через додаток Mijia APP. До того ж через розумне застосування датчика може управлятися та налаштовуватися, включаючи чутливість і гучність.

Наприклад, якщо зловмисники розбили скло в магазині, то спрацює сигнал тривоги і почнеться автоматична відеофіксація того, що відбувається.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна кнопка тривоги
Бренд: Dingling
Модель: FJ02XWBJT
Тип батареї: M1.5В
Номінальний вхід: 3В ⎓ 0.2A
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 ГГц
Водонепроникний рейтинг: Захист від короткочасного впливу пилу та бризок води
Робоча температура: - 20 °С ~ 50 °С
Робоча вологість: 10% - 90% відносної вологості
Підтримка системи: Android 4.3 або iOS 9.0 і вище