Розумний дверний замок Xiaomi Aqara N200 Black

Премія за видатний дизайн

Форма розумного дверного замка Aqara N200 більш квадратна. Замок має матову текстуровану оболонку з покриттям з технологічного матеріалу IML. Цей замок також виграв німецьку нагороду iF Design Award 2020 роки за видатний дизайн.

NFC розблокування

У верхній частині передньої панелі знаходиться область пароля. Вона автоматично підсвічує кнопку при дотику до неї та буде прихована після введення пароля; нижче області пароля знаходиться область розпізнавання NFC.

Якщо ви використовуєте смартфон Xiaomi з підтримкою NFC або фітнес-браслет Xiaomi з NFC, то замок може бути відкритий за допомогою цієї технології.

Сенсор відбитків пальців з захисним алгоритмом PRECISE BIOMETRICS

Модуль розблокування відбитків пальців вбудований в канавку петлі дверної ручки внизу. Інтегрована конструкція дверної ручки більше відповідає звичкам користувача: перед відкриттям дверей ви можете, природно, притиснути великий палець до області відбитка пальця та ​​натиснути на ручку, щоб відкрити двері.

Крім того, модуль розпізнавання відбитків пальців N200 використовує тривимірне напівпровідникове розпізнавання, оснащене алгоритмом виявлення підроблених відбитків пальців, наданим всесвітньо відомої шведської компанією PRECISE BIOMETRICS.

Дверна ручка також має захисне розблокування. Натисніть кнопку, а потім натисніть ручку, щоб її розблокувати.

Міцність сапфіру

Кришка для розпізнавання відбитків пальців виконана з того ж практичного сапфірового матеріалу, що і камера смартфона iPhone 11 PRO.

Відкриття за допомогою ключа

З естетичних міркувань під дверною ручкою прихована кругла кришка, яку можна витягти, натиснувши на неї. Після чого ви можете відкрити замок за допомогою ключа.

У нижній частині виробу є роз'єм аварійного живлення USB Type-C і динамік для сигналу тривоги, і звукового сигналу зворотного зв'язку.

8 елементів живлення

Відкрийте скляну панель на задній панелі для доступу до батарейного відсіку Aqara N200. 8 батарейок АА повинні бути встановлені в батарейний відсік, щоб забезпечити електроживлення розумного замку.

Високий рівень безпеки

Aqara N200 оснащений корпусом стандарту 6068, який має вбудований пристрій обертання зчеплення. Він взаємодіє з головним чипом управління на задній панелі та ядром замку з високим рівнем безпеки C. Навіть якщо передня панель пошкоджена її важко відкрити, що ще більше підвищує безпеку.

На додаток до вбудованого циліндру замка рівня C оригінальний циліндр замку також підтримує виявлення сторонніх предметів. Якщо ви забудете вставити або витягти ключ, він автоматично попередить вас про це.

Налаштування інтелектуальних сцен

Aqara N200 можна використовувати як умову зв'язку для налаштування різних розумних домашніх сцен через додаток Xiaomi Mijia APP для реалізації таких функцій, як виключення побутової техніки та включення IP-камери при виході з будинку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний дверний замок
Бренд: Aqara
Модель: N200
Голосові підказки (мова): Китайська, англійська
Застосовна товщина двері: 40-80 мм
Робоча вологість: 0 ~ 93% відносної вологості, без конденсації
Об'єм пам'яті: 50 відбитків пальців, 50 постійних паролів, 25 пристроїв NFC, 25 періодичних паролів, 8 одноразових паролів
Джерело живлення:: 8 батарейок типу АА (6 В), аварійне джерело живлення типу С (5 В)
Бездротове з'єднання: Bluetooth 5.0
Рівень безпеки замка: B
Рівень безпеки циліндра замка: C
Робоча температура: - 25 °С ~ + 70 °С
Розмір: 366 × 76.9 × 25.5 мм
Вага: 4 кг