Розумний очищувач повітря Xiaomi Baomi B70 White (BMI700A)

  • Білий
  • 24 місяця

Ефективна фільтрація повітря в приміщенні площею до 84 м²

Розумний очищувач повітря Baomi B70 використовує бочкоподібний фільтр, значення CADR для твердих частинок досягає 700 м³/год, а прийнятна площа становить від 49 до 84 квадратних метрів.

Зручне управління жестами

Нижня частина корпусу обладнана фільтром, а верхня частина — безщітковим вентилятором.

Крім того, очищувач повітря має приховані кнопки управління, світлодіодний дисплей, датчик освітленості та перемикач.

Проведіть рукою вліво і вправо над датчиком, щоб переключити прихований вміст на дисплеї для зручного перегляду концентрації PM 2.5, концентрації формальдегіду, об'єму повітря, терміну служби фільтра та іншої інформації.

Фільтрація 99% PM 2.5 і PM 0.3

Baomi B70 використовує європейський стандарт фільтра H14. Фільтр H14 може досягати 99% ефективності фільтрації для PM 2.5 і PM 0.3.

Очищувач повітря Baomi B70 використовує деревний вуглецевий матеріал, який збільшує площу контакту між активованим вугіллям та повітрям і підвищує здатність очищення формальдегіду.

Очищення повітря від формальдегіду

Значення CADR фільтра формальдегіду становить 400 м³/год, що також є відносно високим рівнем на сучасному ринку побутових очищувачів.

Інноваційна технологія DURE-HEPA

Технологія DURE-HEPA була розроблена спільно з компанією 3M в США і використовує високоефективні фільтруючі матеріали класу M18 для ефективного видалення PM 2.5, бактерій, мікроорганізмів і алергенів.

Високоточна фіксація терміну служби фільтрів

Фільтри мають вбудовані чіпи RFID, які можуть точно записувати термін служби фільтрів. Навіть якщо фільтри часто видаляються і замінюються, B70 може зчитувати дані чіпа, щоб відобразити точну стан використання фільтра та строк служби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: BMI700A
Бренд: Baomi
Матеріал: АБС-пластик + полікарбонат
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна потужність: 69 Вт
Формальдегід: CADR 400 м³/год
Тверді частинки: CADR 700 м³/год
Формальдегід ССМ: F4
Тверді частинки ССМ: P4
Розмір: 37 x 37 x 66.6 см