Вакуумнi навушники KZ ZES з гiбридними випромiнювачами (Зелений)

Отзывы пользователей
Оставить первый отзыв :)

 

Ключові особливості:
- Ергономічний обтічний дизайн
- Широкий діапазон від 20Hz до 40kHz
- Гібридна технологія випромінювачів
- Знімний посріблений кабель

Дротові навушники KZ ZES мають гібридну конфігурацію випромінювачів. Всередині корпусу 6,8-мм електростатичний драйвер, який відповідає за високі частоти та надвисокі частоти, а також 12-мм динамічний драйвер, що відповідає за відтворення середніх та низьких частот. Матові вставки кольору морської хвилі роблять цю модель особливою.

Дизайн

Алюмінієвий корпус навушників з мікрофоном відрізняється легкою вагою та відмінною посадкою. Вакуумні навушники KZ ZES поставляються в комплекті з якісними амбушюрами, що мають звукоізоляційні властивості. Збалансоване тональне регулювання з глибокими басами та чудовим стереозвучанням дозволяють вам чути більше деталей. Ця модель чудово підходять для повсякденного використання.

Вигнута конструкція дротових навушників спроектована з урахуванням ергономіки, щоб щільно та зручно прилягати до вушної раковини. Дротові навушники з гібридними випромінювачами KZ ZES забезпечують чудовий комфорт при тривалому носінні завдяки вбудованій функції пасивного шумоподавлення до 26 дБ.

Функції

Дротові навушники KZ ZES оснащені електростатичною та динамічною гібридною технологією динаміків, які були налаштовані професійною акустичною командою. Ці навушники з мікрофоном повною мірою демонструють багаті можливості відтворення звуку, властиві гібридній технології. Гнучкі низькі та плавні середні частоти, а також яскраві високі частоти ідеально поєднуються за допомогою заводських налаштувань, а також надають голосу більш насичені та чіткі деталі.

Особливості

Дротові навушники-затички сумісні з усіма аудіопристроями з роз'ємом для навушників 3,5 мм. Підходить для більшості смартфонів Android та пристроїв iPhone, iPad, iPod, пристроїв Windows, ноутбуків, планшетів, комп'ютерів, MP3-плеєрів, ПК. Якісні навушники дозволять взяти з собою улюблену музику куди завгодно.

Підсумок

KZ ZES – це модель, яка працює над покращенням звукового балансу між низькими та середніми частотами. Цей момент був доопрацьований, щоб покращити попередню модель зі схожими характеристиками звучання - KZ ZEX.
Низький діапазон ZES особливо добре налаштований фахівцями бренду, а зв'язок із середнім діапазоном також ретельно опрацьований. Загалом можна сказати, що це чудова модель у своєму ціновому діапазоні.

Цвет Зелений
Бренд: KZ
Тип випромінювача Гібридний
Додаткові можливості Проводные наушники с возможностью подключения Bluetooth кабеля. Материал кабеля: 8-жильный посеребренный.
Вага 78g±5g
Тип навушників Вакуумні
Діапазон частот (Гц) 20 - 40000
Імпеданс, Ом 32
Чутливість (дБ) 113
Тип мікрофону Динамічний
Конструкція мікрофона Розміщений на дроті
Спрямованість мікрофона Всеспрямований
Інтерфейс підключення 3.5 мм (mini-Jack)
Довжина шнура, м 1,2
Магазины Описание Гарантия Цена Купить
Магазины Описание Гарантия Цена Купить