Ручний Бездротовий Пилосос Xiaomi Deerma CM2000 White

Ефективне видалення забруднень та бактерій

Чи знаєте ви, що більшість видів бактерій, пил довго накопичується під контактними поверхнями, такими як подушки, підлоги і т.ін. Це дуже важко позбавитися за допомогою звичайних пилососів. І для такої потенційної небезпеки потрібен спеціальний пристрій, такий як бездротовий ручний пилосос DEERMA CM2000.

Особливістю пилососа Deerma CM2000 є здатність знищувати всі види бактерій та пилу на поверхні більш ретельно, більш ефективно, ніж звичайні пилососи.

Система нагріву і УФ-обробка

Зокрема, Deerma CM2000 обладнаний системою нагріву PTC з температурою нагріву до 55 градусів за Цельсієм і УФ-лампою для знищення бактерій.

Валик з високою швидкістю обертання

Щітковий валик з м'якою структурою працює зі швидкістю 2500 оборотів в хвилину, обережно впливаючи на волокна матеріалу.

Режим посиленої вібрації

Крім того, ви можете активувати режим посиленої вібрації 3500 разів / хв, щоб ретельніше видаляти бруд, бактерії з поверхні тканини, збільшуючи максимальну ефективність очищення.

Компактні розміри

Завдяки компактним габаритам 43 x 28 x 16.3 см і зручній ручці, ви зможете легко управляти пилососом однією рукою. Крім того, конструкція пилозбірника ємністю 0,4 л легко розбирається і чиститься після кожного процесу прибирання.

До 45 хвилин роботи на одному заряді

Пилосос укомплектований акумулятором ємністю 2500 мАг для максимальної безперервної роботи - до 45 хвилин без підзарядки. Повна зарядка акумулятора триває всього 2.5 години.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний Бездротовий Пилосос
Бренд: Deerma
Модель: CM2000
Номінальна напруга: 21.6 В
Номінальна потужність: 180 Вт
Об`єм пилозбірника: 0.4 л
Тривалість зарядки: 2.5 години
Ємність акумулятора: 2500 мАг
Тривалість работы: Стандартний режим: 45 хвилин
Режим максимальної потужності: 25 хвилин
Розмір: 430 х 280 х 163 мм
Колір: Білий