Ручний бездротовий пилосос Xiaomi Roborock H6 Grey/Red

  • Червоний
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Яскравий OLED-екран

Roborock H6 – це яскравий представник одного з кращих ручних пилососів, які на сьогоднішній пропонуються вимогливим користувачам.

Він має вбудований OLED-екран Easy-View, на якому ви можете переглядати інформацію про обраний режим роботи, рівень заряду акумулятора, рекомендації про обслуговування пилососа і т.ін.

До 90 хвилин автономної роботи

Roborock H6 оснащений акумулятором на 3610 мАг, заряду якого цілком достатньо для прибирання кількох кімнат. Зокрема, на одному заряді він здатний забезпечити роботу ручного пилососа протягом 90 хвилин при використанні економічного режиму і до 10 хвилин при активації режиму максимальної потужності.

Легкий та зручний у використанні

Цей пилосос зручний ще і завдяки вазі 1.4 кг. І чоловіки, і жінки, можуть використовувати його навіть для прибирання пилу та сміття з меблів, зняття павутини зі стелі, а завдяки наявності додаткових насадок, ви зможете привести в порядок салон автомобіля, не докладаючи при цьому особливих зусиль.

Roborock H6 – це по-справжньому універсальний пилосос, який допоможе вам у наведенні чистоти.

Потужний безщітковий двигун

Природно, що для забезпечення якісного процесу прибирання пилососа необхідний потужний двигун. У Roborock H6 є такий. Він використовує Безщітковий мотор потужністю 420 Вт, який забезпечує пікову потужність всмоктування в 150 аероватт. Такої потужності цілком достатньо для видалення пилу, сміття, залишків їжі з різних поверхонь.

Більш глибоке чищення килимів

Прибрати сміття з волокнистої структури килимів – не просте завдання. Але пилососа Roborock H6 і це під силу. При виявленні килима, розумний пилосос активує антистатичні щетинки, виготовлені з вуглецевого волокна, які рухаються зі швидкістю близько 4000 об/хв і тим самим забезпечують глибоку та ефективну очистку килимових поверхонь.

Делікатна чистка твердих підлог

Для делікатного очищення підлог, покриття для підлоги, в Roborock H6 використовується м'який антистатический валик обертається зі швидкістю 1100 об/хв.

Усунення забруднювачів і алергенів

У даній моделі пилососа використовується 5-ступінчаста система фільтрації, здатна вловлювати шерсть домашніх тварин, пилових кліщів, пилок, забезпечуючи фільтрацію близько 99.97% різних алергенів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний бездротовий пилосос
Бренд: Roborock
Модель: H6
Вхідна напруга: 100-240 В
Тривалість роботи: 90 хвилин (в енергозберігаючому режимі), 10 хвилин (в режимі максимальної потужності)
Тривалість повної зарядки: 4 години
Потужність всмоктування: 150 аероватт
Ємність пилозбірника: 400 мл
Ефективність системи фільтрації: 99.97%
Розмір: 284 x 111 x 221 мм
Вага: 1.43 кг