Ручний УФ Пилосос Xiaomi DEERMA Suction Vacuum Cleaner DEM-CM300S

Легке і швидке видалення забруднень та постільних кліщів

Міні-пилосос DEERMA DEM-CM300Sзабезпечить швидке, легке та невимушене прибирання в будинку або квартирі. З його допомогою ви зможете провести очищення постільної білизни і м'яких меблів від частинок сміття, пилу і бактерій, які є збудниками різних алергічних реакцій та респіраторних захворювань.

Завдяки високій потужності всмоктування – 12 кПа, пилосос не залишить шансів сміттю і пилу, а інтегрована УФ-лампа подбає про дезінфекцію поверхні, яку ви прибираєте, від пилових кліщів і бактерій.

Особливості пилососа DEERMA DEM-CM300S:

  1. Потужність двигуна – 360 Вт.
  2. Потужність всмоктування – 12 000 Па.
  3. Бактерицидне УФ-випромінювання: випускання сильних світлових променів УФ-випромінювання 253.7 нм для видалення кліщів і мікробів.
  4. Автоматична система захисту: запобігання витоку ультрафіолету за допомогою сенсора тиску і мікросенсорної кнопки. Після того, як ви підняли вакуумний фільтр, відпустіть кнопку, ультрафіолетове світло автоматично вимкнеться.
  5. Має модернізовані світлодіодні лампи, які допомагає ясно бачити пил, наліт, волосся на поверхні м'яких меблів і постільній білизні, особливо в умовах недостатньої освітленості.
  6. Удосконалена фільтрація: HEPA і тришаровий мішок, який ловитиме мікронні частки та запобігає вторинному забрудненню.
  7. Чутливі сенсорні кнопки управління: витончений дизайн і сенсорні кнопки управління розташовані на рукоятці, забезпечують зручність експлуатації ручного пилососа.
  8. Гігієнічний видалення сміття з контейнера: пилозбірник з верхнім завантаженням ємністю 0.5 л, легко виймається з пилососа для очищення від забруднень.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний пилосос
Бренд: Deerma
Модель: DEM-CM300S
УФ-обробка: Є
Довжина шнура (м): ~ 4.5 метри
Потужність двигуна: 350 Вт
Номінальна напруга (В): 220 В ~ 50 Гц
Максимальна всмоктування: ≥ 12 кПа
Тип фільтра: Циклонний
Воздушный фильтр: HEPA
Ємність пилозбірника: 0.5 л
Розмір: 300 х 240 х 145 мм
Вага: 1.5 кг
Колір: Білий