Рюкзак Xiaomi Runmi 90 Ninetygo Lecturer casual backpack Black

Молодіжний рюкзак для любителів гаджетів

90FUN Lecturer casual - якісний молодіжний рюкзак, який припаде до смаку всім любителям сучасних гаджетів. Завдяки оптимальній організації внутрішнього простору, наявності відсіків і кишеньок, з собою можна носити відразу кілька девайсів.

Виготовлений рюкзак з комбінації поліефірного та поліамідного волокна, які характеризуються хорошою водостійкістю, зносостійкістю і міцністю. Важить він всього 375 грам.

Приємний дизайн з раціональною компоновкою колірних рішень - створюють образ стильного виробу з нотками сучасності та прогресивності.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Прогресивний дизайн молодіжного рюкзака

Стильний сучасний дизайн молодіжного рюкзака 90FUN Lecturer casual - не залишить байдужим любителів якісних і містких виробів. Багатогранність та розумна компоновка елементів дизайну, привнесе додаткову витонченість і почуття стилю в ваш повсякденний образ.

Рюкзак 90FUN Lecturer casual backpack 3 рюкзака

Практична конструкція

Крім прекрасного дизайну, рюкзак характеризується і цілком гідною якістю. Застосування міцних, вологостійких матеріалів - не тільки збережуть внутрішній вміст виробу від негоди, але і продовжать термін служби ранця.

Рюкзак 90FUN Lecturer casual backpack дівчина з рюкзаком

Відмінна зносостійкість виробу

Нейлонова пряжа 75D

При виробництві рюкзака 90FUN Lecturer casual використовувалася міцна нейлонова пряжа з щільністю 75D, яка по міцності до стирання в кілька разів перевершує віскозу і шерсть, крім того вона має високу еластичність, стійкість форми та швидко висихає.

Рюкзак 90FUN Lecturer casual backpack матеріал і особливості

Помістіть кілька гаджетів в один рюкзак

Окремі відсіки та кишеньки

Розумно продуманий внутрішній простір рюкзака, дозволив оснастити його декількома зручними кишеньками та відсіками для компактного розміщення смартфона, павербанка, ноутбука, блокнота, зарядного пристрою, портмоне та інших предметів, які вам необхідні для роботи, навчання або ділової зустрічі. Погодьтеся, адже дуже приємно і зручно, коли кожна річ лежить на своєму місці!

Рюкзак 90FUN Lecturer casual backpack місткість

Для швидкого доступу до речей, на лицьовій стороні і з боків рюкзака передбачені широкі кишеньки в яких, наприклад, можна розмістити парасольку, блокнот, карту міста, вологі та сухі серветки, невелику пляшку води.

Рюкзак 90FUN Lecturer casual backpack внутрішні відсіки

Регульовані плечові ремені

Надійна застібка-блискавка

Рюкзак оснащений м'якими та дуже комфортними плечовими ременями, які можна відрегулювати відповідно до вашого зросту. Внутрішній вміст рюкзака від "зовнішнього світу" відділяє якісна блискава з м'якими гумовими наконечниками на бігунках.

Рюкзак 90FUN Lecturer casual backpack елементи конструкції

Три колірні варіації, допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант рюкзака, який стане вашим надійним повсякденним супутником.

Рюкзак 90FUN Lecturer casual backpack дівчина і хлопець з рюкзаками

Тип: Рюкзак
Бренд: Runmi
Ткань: Поліамідне і поліестерне волокно + нейлон
Розмір внутрішнього великого відсіку: Може вмістити 13-дюймовий ноутбук
Розмір: 300 x 160 x 430 мм (Примітка: через особливості методів вимірювання розмір може відрізнятися на 1-2 см)
Вага: 375 г
Колір: Чорний