Рюкзак Xiaomi Runmi 90 CITY Backpack Black

Гарний рюкзак з поліестеру

RunMi 90 CITY - симпатичний рюкзак виготовлений з комбінації поліестеру, губчатого і щільного водостійкого матеріалу. Він виглядає вельми солідно, а також має добре організований внутрішній простір. У ньому ви зможете розмістити різні девайси, які вам потрібні для навчання, роботи, відпочинку.

М'яка спинка, регульовані ремінці та анатомічний дизайн, забезпечать зручність повсякденного носіння виробу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стильний. Місткий. Якісний.

Сучасному користувачеві дуже часто доводиться брати з собою відразу кілька девайсів: ноутбук, смартфон, а також різні речі та аксесуари, які необхідні для роботи, навчання, ділової зустрічі або відпочинку.

Рюкзак RunMi 90 CITY Backpack Black рюкзак крупним планом

Водостійкий матеріал

Застосування поліестеру, а також водостійкого тканого та губчатого матеріалів, забезпечать зручність носіння виробу та убезпечити внутрішній вміст від намокання, якщо ви раптом потрапили під дощ. Тому ви зможете носити рюкзак при різних погодних умовах, що дуже важливо для сучасного користувача.

Рюкзак RunMi 90 CITY Backpack Black водостійкість

Місткий внутрішній простір

Внутрішній простір рюкзака досить об'ємний і складається з декількох кишеньок, які не дають пристроям торкатись один до одного, що убезпечить їх від пошкоджень, коли ви активно переміщується по місту.

Рюкзак RunMi 90 CITY Backpack Black всередині

Велика кишеня для ноутбука

Рюкзак має велику кишеню спеціально для розміщення 13 дюймового ноутбука, який до того ж можна зафіксувати щільною стрічкою. Крім ноутбука ви можете розмістити смартфон, портмоне, павербанк та інші пристрої, гаджети і аксесуари.

Рюкзак RunMi 90 CITY Backpack Black елементи конструкції

Анатомічний дизайн

Рюкзак має анатомічну спинку, з м'якого губчастого матеріалу, яка в комбінації з комфортними регульованими ремінцями покликана забезпечити зручність носіння та сприяє рівномірному розподілу навантаження на плечі. Тильна сторона рюкзака оснащена додатковим ремінцем для фіксації виробу на телескопічній ручці валізи.

Рюкзак RunMi 90 CITY Backpack Black на плечі користувача

Також, рюкзак обладнаний якісною застібкою - блискавкою YKK з двома бігунками, які дозволять відкривати вироби з двох сторін.

RunMi 90 CITY - це хороший, практичний рюкзак, який відповідає більшості вимог сучасного користувача.

Рюкзак RunMi 90 CITY Backpack Black хлопець з рюкзаком

Тип: Рюкзак
Бренд: Runmi
Материал рюкзака: Поліестер
Ємність: 20 літрів
Розміри: 32 x 43 x 14 см
Колір: Чорний