Рулетка електронна лінійка Xiaomi Duke Small Q Black

Електронна лінійка — це корисний пристрій, яке спрощує операції вимірювання, забезпечуючи максимальну підтримку для вимірювання кривих і площин.

Компактний дизайн

Електронна лінійка Duka має кругову конструкцію. З товщиною всього 15 мм і невеликою вагою всього 35 г, вона дуже зручна для користувачів.

Підтримка 10 вимірювальних функцій

Унікальна особливість електронної лінійки Duka полягає в тому, що вона підтримує до 10 різних вимірювальних функцій і обладнаний всього 3 простими клавішами управління.

Зокрема, лінійка має можливість вимірювати прямі лінії, вимірювання дуги, довільні вимірювання кривих, вимірювання поверхні, циліндричні діаметри, крім того, лінійка оснащена функцією нагадування та підсвічуванням, досить зручним, коли користувачі працюють в умовах низької освітленості.

Максимальна відстань вимірювання 99.99 м

Крім того, електронна лінійка підтримує поодинокі вимірювання в діапазоні від 0 до 9.99 м, а максимальна відстань вимірювання складає 99.99 м.

Лінійка також має можливість автоматично зберігати до 10 вимірювань. До того ж лінійка також підтримує можливість конвертувати одиниці.

Преміум матеріали, тривалий час автономної роботи

Електронна лінійка Duka оснащена 1.8-дюймовим РК-екраном для досить чітких параметрів відображення. Крім того, пристрій виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву з гнучким силіконом, а обробка за допомогою ЧПУ допомагає підвищити довговічність виробу.

Високоточне вимірювання

Усередині пристрою знаходиться високоточні мікропроцесори та індуктори TDK, цифровий енкодер для більш точних вимірювань з частотою помилок ± 0.5%.

Економічне енергоспоживання

Крім того, процесор споживає вкрай мало електроенергії. З акумулятором ємністю 200 мАг, в режимі очікування пристрій здатний пропрацювати до 200 днів.

Завдяки вдосконаленому інтерфейсу Type-C при 5-хвилинній зарядці, електронна лінійка можна використовуватися близько 2 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Лінійка електронна
Бренд: Duka
Модель: Small Q
Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав, силікон
Дисплей: 1.8-дюймовий ЖК-екран
Діапазон вимірювання: Від 0 до 9.99 м
Максимальна відстань вимірювання: До 99.99 м
Точність: ± 0.5%
Час підсвічування: 30-180 секунд
Акумулятор: 200 мАг 0.74 Втг
Інтерфейс зарядки: Type-C
Розмір: 53 х 15 мм
Вага: 35 г