Сандалі Xiaomi FreeTie Curved Buckle Sandals EUR 44 Black

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Комфортні сандалі першокласного якості

FreeTie Curved Buckle Sandals - поєднання вдосконаленого обтічного дизайну з ультрасучасними матеріалами. Застосування якісної сітчастої («дихаючої») тканини, SBR-еластомеру, сополімера EVA в сукупності з витонченим дизайном, дозволять використовувати дане взуття не тільки для активного відпочинку, а й для повсякденного носіння.

Відкрита "дихаюча" структура

Всі елементи взуття, від задника і до самого носка, виконані за сучасними технологіями з урахуванням безпеки та для забезпечення максимального комфорту користувача. Прогумована підошва, з дизайном у вигляді сот, забезпечує хорошу фіксацію гомілковостопного суглоба та володіє протиковзкими властивостями.

Унікальний EVA матеріал

Підошва літнього взуття FreeTie виготовлена ​​з етиленвінілацетату (сополімер) EVA. Завдяки своїй дрібнопористій структурі матеріал EVA чудово утримує тепло. Крім того, даний матеріал є ортопедичним - має високий рівень гнучкості, пружності, еластичності та не викликає алергічних реакцій.

Задник з SBR-еластомеру

Задник взуття виконаний із застосуванням м'якого еластичного матеріалу - SBR-еластомеру. Він вільно рухається вперед/назад, що дозволить вам «підлаштувати» його під особливості вашої стопи, після чого ви можете надійно зафіксувати стопу в потрібному положенні за допомогою регульованих ремінців.

Світловідбиваючі елементи

Для забезпечення максимального рівня безпеки при прогулянках не тільки в світлий, але і в темний час доби, виробник оснастив п'ятковий клапоть сандалій фірмовим світловідбиваючим логотипом "FreeTie".

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Найменування: Сандалі FreeTie Curved Buckle Sandals EUR 44 Black
Бренд: FreeTie
Тип: Чоловічі сандалі
Модель: МІ0005
Матеріали: Сітчаста тканина, SBR-еластомер, сополімер EVA, гума
Розмір: 44
Колір: Чорний