Сейф електронний Xiaomi CRMCR (FDG-A1/D80B) White

Точне розпізнавання та швидке розблокування

В електронному сейфі CRMCR FDG-A1/D80B використовується дві камери для розпізнавання обличчя, вилучення рис обличчя з зображень облич, визначення змін в контрастних особах, розрізнення істинного від помилкового, і весь процес виконується швидко і точно.

У дуже темному середовищі використовуються функція додаткового інфрачервоного світла і алгоритм розпізнавання обличь, який також працює швидко і чітко.

Взаємодія людини з комп'ютером

Сейф CRMCR FDG-A1/D80B обладнаний 2.8-дюймовим сенсорним екраном високої чіткості з широким кутом огляду. Він може бути зручний для використання людьми похилого віку та дітьми. За допомогою дисплея можна ознайомитися з різною користувальницькою інформацією, переглядати системні записи, рівень заряду батареї і т.ін.

Підключення до Mijia APP

Використовуючи додаток Mijia, ви можете віддалено зрозуміти, в якому становищі знаходиться сейф. Коли сейф спробують відкрити зловмисники, спрацює відповідний сигнал тривоги.

Більш інтелектуальне управління

Кожен раз, коли сейф відкривається, буде відправлятися повідомлення, що нагадує власнику, що сейф був відкритий.

Блокування з одним ключем: використовуйте мобільний пристрій для підключення до платформи Mijia і просто посуньте значок розблокування вправо, щоб розблокувати його одним ключем.

Дистанційне блокування: користувач може встановити пароль від сейфа на мобільному пристрої автономно або довільно, а також заблокувати сейф віддалено.

Нагадування про живлення: коли вбудована батарея сейфа розряджена, додаток Mijia відправляє сигнал, що нагадує користувачеві про необхідність своєчасної заміни батареї.

Лист з високоякісної сталі, стійкої до висвердлювання та корозії

Сейф CRMCR FDG-A1/D80B виготовлений з високоякісної спеціальної сталі Q345 для сейфів. Корпус дугової коробки має інтегровану конструкцію, яка зменшує кількість зварних швів, є більш міцним, більш стійким до зовнішніх пошкоджень.

Продуманий дизайн

Щоб задовольнити потреби користувачів, в сейфі CRMCR FDG-A1/D80B використовується технологія м'якої упаковки в безпечному просторі. Крім того, простір для зберігання добре продумано, щоб акуратно впорядкувати ваші дрібні аксесуари.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Сейф електронний
Бренд: CRMCR
Модель: FDG-A1 / D-80B
Захист: Замок з розпізнаванням облич + електронний кодовий замок + механічний аварійний замок
Кількість болтів: 6
Ящик для зберігання: 1
Відсік сховища: 1
Дисплей: 2.8 дюйма LCD
Ємність акумулятора: DC 6V (8 батарей AA)
Аварійне відкриття: Механічний аварійний ключ або зовнішнє джерело живлення
Зберігання паролів: 20 обличь / 20 електронних паролів
Розмір: 800 х 500 х 460 мм
Вага: 135 кг
Примітка: Розмір цього пристрою вимірюється вручну, можливі невеликі помилки
Колір: Білий