Шолом Xiaomi Mi VR Headset White Вітрина

  • Білий
  • 6 місяців

Trade-in

Опис: Товар з вітрини.
Ви можете подивитись новий такий товар

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Товар з вітрини.

Стильний шолом віртуальної реальності Mi VR Headset з 9-ти осьовим датчиком руху та часом відгуку 16 мс. Поставляється в комплекті з пультом дистанційного керування.

Завантажте програму Jaunt VR - Virtual Reality для перегляду відео 360° з допомогою шолома віртуальної реальності Mi VR Нeadset.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Шолом віртуальної реальності Mi VR Headset

Mi VR Headset основний

Ще один крутий гаджет від Xiaomi, яка продовжує активно штурмувати всесвіт віртуальної реальності. Цього разу, інженери компанії зосередились не лише на сучасних технологіях, а й на поліпшенні комфорту користувача. Пристрій виглядає дуже стильно, він забезпечений регульованим наголів’ям і зручним лобовим кріпленням, що дозволяє краще підлаштувати шолом «під себе». Внутрішня частина гаджета віртуальної реальності оббита м'якою тканиною, покритою спеціальним абсорбентом без запаху. За допомогою такого цікавого рішення забезпечується не тільки відмінне тактильне відчуття, але й ефективне вбирання поту.

Mi VR Headset дівчина
У порівнянні зі своїм попередником, гаджет вигідно додав в технічному оснащенні: він отримав сенсорне управління і 9-ти осьовий датчик руху з часом відгуку 16 мс! Розробники запевняють, що подібна підвищена чутливість ефективно протистоїть можливому запамороченню.


Окремим приємним плюсом є наявність в комплекті Mi VR Headset пульта дистанційного керування, який дозволяє користувачеві ще глибше «зануритись» в віртуальні світи. Справа в тому, що за допомогою даного пульта, власник може здійснювати певні дії в віртуальному просторі.Mi VR Headset пультMi VR Headset пульт игровийMi VR Headset пульт основний
Гаджет сумісний з наступними смартфонами: Mi5, Mi5S, Mi5S Plus та Mi Note 2.
Широкий кут огляду в 103 градуси та 38 міліметрові противідблискуючі лінзи забезпечують відмінну видимість. Крім того, є можливість регулювання фокусної відстані.Mi VR Headset профільMi VR Headset спортMi VR Headset шолом
Безумовно, такі «фішки» роблять використання шолома віртуальної реальності Mi VR Headset набагато більш комфортним, ніж у його попередника!

Увага! Не зловживайте використанням даного пристрою, а також не радимо дітям використовувати пристрій без нагляду батьків; користувачам з поганим зором, схильним до психічних захворювань або запоморечень.

Час відгуку: 16 мс
Бренд: Mi
Датчик: 9-ти осьовий
Сумістність: Смартфони Mi 5 / Mi 5S / Mi 5S Plus/Mi 6 та Mi Note 2
Додатково: Кут огляду 103 градуси, можливість регулювання фокусної відстані
Матеріал корпусу: ABS-пластик
Матеріал оббівки: Вельвет
Вхідний інтерфейс: Type-C
Пульт ДУ: В наявності
Bluetooth: 4.0
Регулювання оголів'я: 525 - 630 мм
Габаритні розміри: Шолом 295×200×156 мм
Пульт ДУ 117×40×15.5 мм
Вага: Шолом - 408 г, пульт ДУ - 25 г
Гарантія: 6 місяців