Соковижималка Xiaomi BUD Portable juice cup Blue (B25E)

Портативна соковижималка ємністю 35 Вт

Стакан-соковижималка bud BR25E потужністю 35 Вт і ємністю 300 мл, дозволить насолодитися свіжовичавленим соком з улюблених фруктів і отримати необхідний обсяг вітамінів і мікроелементів на весь день.

Сік зі свіжих фруктів, ягід, а також овочів - це джерело вітамінів і корисних речовин, які є джерелом «здоров'я» і необхідні для нормальної роботи організму.

Компактність та простота приготування

Головна особливість цієї соковижималки - компактність. Завдяки компактним габаритам пристрою (190 х 85 мм), ви можете приготувати вітамінізований коктейль по дорозі на роботу, відпочиваючи в парку або вирушаючи в чергову подорож.

Процес приготування смачного та корисного напою досить простий. Розріжте інгредієнти на маленькі шматочки розміром приблизно 1 х 1 х 1 см і додайте в чашку рідину, таку як вода або молоко, до 300 мл.

Щільно закрийте кришку, двічі клацніть і після приготування гарненько струсіть стакан. Він автоматично зупиняється через 40 секунд роботи, і його можна використовувати повторно, двічі клацнувши перемикач.

2 акумулятора по 1200 мАг

Заряду двох акумуляторів ємністю по 1200 мАг, вистачить на приготування до 20 чашок напою.

Для bud BR25E зазвичай рекомендується використовувати такі фрукти, як кавун, банан, апельсин, яблуко тощо.

Корпус з надійного PCTG-пластика

Корпус портативної соковижималки виготовлений з PCTG-пластика, сертифікованого Управлінням по нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Соковижималка
Бренд: bud
Модель: BR25E
Об`єм: 300 мл
Тривалість приготування: ~ 40 секунд
Акумулятор: 2 x 1200 мАг
Розмір: 190 х 85 мм
Вага: 460 г
Колір: Синій