Стедікам трьохосьовий стабілізатор для смартфона FeiyuTech Vimble 2 Dark Black Hyperlapse + Телескопічна ручка

Офіційна гарантія 12 місяців від виробника.

Сертифікований сервісний центр.

Розширені можливості.

Feiyu-Tech Vimble 2 дозволяє користувачам смартфонів налаштовувати кут його установки в тримачі стабілізатора, що спрощує отримання правильної композиції. Однак найбільш приємною особливістю стабілізатора є розкладна телескопічна ручка. Між рукояткою стабілізатора і власником смартфона інтегровано спеціальну штанга, яка легко перетворює Vimble 2 в штатив для Селфі. При цьому, всі функції стабілізатора залишаються незмінними.

Новий рівень стабілізації.

У Vimble 2 вбудований новий алгоритм стабілізації, що працює в парі з удосконаленими бесщеточними двигунами, які забезпечують плавну стабілізацію зображення при будь-яких обставинах. Оновлена ​​система дозволяє робити дивовижні чіткі кадри ще простіше.

Покращена функціональність.

У той час як попередні моделі стабілізаторів Feiyu-Tech пропонували такі функції, як відстеження особи або панорами, Vimble 2 передбачає режим відстеження об'єктів і редагування відео в додатку. Крім того, в стабілізаторі доступний новий режим Hyperlapse. У парі з висувною ручкою, тепер робити унікальні кадри можна на принципово новому рівні.

Ергономіка і міцність.

Стабілізатор виготовлений з високоміцного композитного матеріалу. Розробники додали Vimble 2 ергономічну форму для більш зручного використання. Новий акумулятор, яким оснащено пристрій, дозволяє йому безперервно працювати протягом декількох годин. Для додаткової зручності, стабілізатор також може використовуватися для зарядки смартфона через USB-порт, який встановлений на рукоятці.

Характеристики:

Сумісність iPhone / HUAWEI P9 / Mi 5 / MEIZU MX6 / SAMSUNG S7 / S7 або інші смартфони Android з аналогічними розмірами корпуса
Розміри 118х110.5х323 мм
Напруга батареї 7.4 В
Вбудовані функції Режим панорами (режим по замовчуванню) / Режим стеження / Режим блокування / Скидання / Режим управління рухом / Перемикання об'єктива камери / Ініціалізація
Максимальна вага камери 210 г
Час роботи 5 ч
Робочий діапазон кутів обертання Нахил: 320°, Кочення: 320° Пан: 320°
Маса 428 г
Стабілізація По трьом осям
Мобільний додаток Vicool App
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип Механічний стедікам
Бренд: FeiyuTech
Живлення Акумулятор
Колір Чорний
Призначення Для смартфона
Країна-виробник товара Китай
Час роботи, ч 5 ч
Країна регистрації бренда Китай
Стабілізація 3-осьова
Розміри 118х110.5х323 мм
Вага, кг 0,428