Стельовий світильник Xiaomi Yeelight LED 50 Вт

  • Білий
  • 24 місяця

Ви шукаєте для своєї сім'ї якісний світлодіодний світильник як для вітальні, так і для спальні. Ви висуваєте високі вимоги до світловіддачі, естетики та розкоші простору. Тоді унікальні світлодіодні світильники на стелю Yeelight 2019 роки (24 Вт, 50 Вт, 95 Вт), просто не можна пропустити.

3 версії, більш універсальний

Розумні стельові світлодіодні світильники Yeelight 2019 поставляються виробником в трьох різних варіантах (95 Вт, 50 Вт, 24 Вт), щоб повністю задовольнити потреби в освітленні у всіх приміщеннях, від вітальні до спальні.

Світлодіодний світильник Yeelight на 50 Вт

Ця версія підходить для установки в сімейній спальні, де необхідно тепле та м'яке освітлення. Кругла структура зі стандартними розмірами підходить для установки в спальні площею близько 20-25 м². Крім того, яскравість 3900 лм, потужність 50 Вт і регульована колірна температура, допоможуть вам спати краще і комфортніше.

Високоякісні матеріали, довговічні

Стельовий світильник Yeelight Smart LED оснащений 8 лінзами з модулем високої щільності TV-Lens, в тому числі 176 лампочками, професійними оптичними лінзами для рівномірного і більш чистого світла. Крім того, матеріали SPCC, PMMA, PVC для каркаса і світлового короба також відомі своєю довговічністю, відсутністю зміни кольору, накопиченням пилу після тривалого використання.

Розумне управління

Крім того, стельові світлодіодні світильники Yeelight також надають користувачам 4 гнучких та інтелектуальних методи управління: управління мобільним додатком, голосове управління AI, управління за допомогою пульта дистанційного управління і, нарешті, перемикач.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Стельовий світильник
Бренд: Yeelight
Форма: Прямокутна
Матеріали: SPCC, PMMA, ПВХ
Колірна температура: 2700K-6500K регульована
Світловий потік: 3900 лм ± 10% при 4000K
Застосовна площа: 20-25 м²
Індекс передачі кольору: Ra 95 @ 4000K
Номінальна потужність: 50 Вт
Кольори: Білий корпус, срібна облямівка
Розміри: Ø500 x 70 мм