Стерилізатор харчових продуктів Xiaomi DUNHOME DH-002

Стерилізація продуктів харчування в домашніх умовах

Стерилізатор підходить для очищення овочів і фруктів, різних злаків, бобових і навіть сирого м'яса. Пристрій складається з двох частин: основи та самого корпусу стерилізатора, які вставляються в воду між продуктами харчування.

Dunhome DH-002 має білий колір і простий мінімалістський дизайн. Його розміри становлять 267 х 135 х 56 мм, а загальна вага – 1.5 кг.

Пристрій працює від мережевого адаптера, і його номінальна потужність становить менше 70 Вт.

Усунення бактерій, пестицидів і токсинів

Ідеальний об'єм води для чищення продуктів харчування становить 7 літрів. Для стерилізації та усунення бактерій, інсектицидів і токсинів, присутніх в харчових продуктах, в цьому стерилізаторі використовується система поділу іонів і виробництва хлористої кислоти.

Просто покладіть його разом з їжею, від якої ми хочемо позбутися, в миску з водою або прямо в раковину і запустіть процес. Пристрій ділить молекули H2O на OH- (гідроксид) і H + (водень).

Після цього іони об'єднуються з водним хлором з утворенням хлорнуватистої кислоти і, як наслідок, нешкідливої дезінфекції самої їжі.

99.99% ефективності проти кишкової палички, стафілококу та сальмонели

Фактичний процес дезінфекції задається користувачем на базовій станції. Використовуйте фізичні кнопки, щоб вибрати тип їжі, яку ви готуєте, будь то фрукти і овочі, бобові та крупи або м'ясо.

Процес займає близько 8 хвилин для бобових, 12 хвилин для фруктів і овочів та всього 15 хвилин для ретельного очищення сирого м'яса.

Як заявляє виробник, Dunhome DH-002 здатний знищувати до 99.99% найбільш часто використовуваних пестицидів, які можна знайти у фруктах і овочах. Процес стерилізації вбиває кишкову паличку, стафілокок і сальмонелу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Стерилізатор харчових продуктів
Бренд: Dunhome
Модель: DH-002
Вихідна напруга: 3-15 В
Вихідний струм:
Номінальна потужність: <70 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Робоче середовище: + 5 °C- + 40 °C
Очисна ємність: 7 л
Розмір: 267 x 135 x 56 мм
Вага: 1.5 кг
Колір: Білий