Стерилізатор повітря Xiaomi DUNHOME

Приховані небезпеки закритих приміщень загрожують респіраторному здоров'ю членів сім'ї

Чотири сезони міняються, холод і тепло переплітаються, кімнати з кондиціонерами та приміщення з обігрівом, що здаються чистими і акуратними, стали розсадниками бактерій.

Поширення мікробів і перехресна інфекція завжди загрожують здоров'ю членів сім'ї.

Частинки стерилізації вбивають безліч бактерій

Гідроксильний радикал -0Н, кисень основного стану (0), іон водню Н+, гідроксид 0Н- та інші сильні окислючі іони, розпорошені стерилізатором DUNHOME, будуть окисляти і розкладати амінокислоти мікроорганізмів, таких як мікроби та бактерії, і перешкоджати їх росту.

Підходить для приміщення площею до 30 м²

В якості сировини для стерилізації використовується водопровідна вода. Використовуючи високочастотний розпилювач Ф20 2.4 МГц, можна швидко створити водяниц серпанок, а частки димки розміром менше 8 мкм, розпорошуються в повітря стерилізуючи його.

Комбінація мікроелектроліза + ультразвукового розпилення

Поєднання технології стерилізації за допомогою мікроелектроліза і ультразвукового розпилення, забезпечує ступінь стерилізації, наприклад, від вірусу грипу A H1N1 близько 99.9%.

На відміну від стерилізації хімічними реагентами, вона не вимагає розпилення або промивання. Після стерилізації вона відновлюється до нейтральних молекул води без хімічних залишків.

Кілька режимів розпилення

Швидкість стерилізації збільшується з часом. 60-хвилинний процес стерилізації може забезпечити знищення 80% бактерій і вірусів, а повна дезінфекція повітря завершується за 2 години, ефективно знищуючи до 99.9% шкідливих мікроорганізмів.

В стерилізаторі DUNHOME передбачено 3 режими розпилення вологи, які можна встановити за допомогою кнопок розташованих не передній панелі пристрою.

У DUNHOME передбачений резервуар для води ємністю 2 літри. При цьому максимальна тривалість розпилення становить близько 10 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Стерилізатор повітря
Бренд: Dunhome
Метод розпилення: Ультразвуковий
Метод стерилізації: Електрохімічна стерилізація
Джерело живлення: AC 100-240 В, 50 Гц / 60 Гц
Потужність: 36 Вт
Продуктивність розпилення: 260 мл/год ± 15%
160 мл/год ± 15%
80 мл/год ± 15%
Ємність резервуара для води: 2 л
Розмір: Ф19.5 x 30.5 см
Вага: 1.6 кг