Світлодіодна стрічка Xiaomi Yeelight Lightstrip Color Mi Trade-in

  • 1 місяць

Trade-in

Опис: Товар з вітрини. Немає клейкої основи.
Ви можете подивитись новий такий товар

Доставка

Звичайна ціна

Товар з вітрини. Немає клейкої основи.

Давно хотіли надати особливої атмосфери Вашій спальній кімнаті? Зробити кухню затишною? Додати трохи чарівництва в дитячу? Розумна світлодіодна стрічка Yeelight lightstrip colorful багатофункціональна, проста в експлуатації і різнобарвна. Розташуйте її на холодильнику, біля ліжка, навколо крісла або скульптури - і Ваше житло стане ще вишуканішим.

Завдяки Yeelight APP, Ви також можете налаштувати пресети для світлодіодної стрічки і помістити свій улюблений колір в «Вибрані», щоб він завжди був під рукою. За попереднім налаштуванням стрічка матиме відповідний колір від теплого помаранчевого до ніжно-блакитного кожного разу при вмиканні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Yeelight Colour Lightstrip

Розумна світлодіодна стрічка Yeelight lightstrip color.

Чарівне освітлення

  • Гнучка конструкція
  • Мільйон кольорів
  • Керування Wi-Fi

Гнучкий PU матеріал

Легке встановлення

YEELIGHT Lightstrip оснащена спеціальними елементами з липкою стрічкою, що робить встановлення гаджета простою та комфортною справою.

Кольоровий настрій вашого будинку

Дизайнерське рішення власними руками

Давно хотіли надати особливої атмосфери Вашій спальній кімнаті? Зробити кухню затишною? Додати трохи чарівництва в дитячу? Розумна світлодіодна стрічка Yeelight lightstrip colorful багатофункціональна, проста в експлуатації і різнобарвна. Розташуйте її на холодильнику, біля ліжка, навколо крісла або скульптури - і Ваше житло стане ще вишуканішим.

Танець світла та музики

Yeelight APP

Безкоштовний додаток Yeelight APP та Wi-Fi синхронізація змусять грати світлодіодну стрічку Yeelight lightstrip color кольорами під ритми вашої улюбленої музики. Влаштувати вечірку або розслабитися після робочого дня стало ще легше та веселіше!

Завдяки Yeelight APP, Ви також можете налаштувати пресети для світлодіодної стрічки і помістити свій улюблений колір в «Вибрані», щоб він завжди був під рукою. За попереднім налаштуванням стрічка матиме відповідний колір від теплого помаранчевого до ніжно-блакитного кожного разу при вмиканні.

Також ви можете включити «Таймер сну» та запланувати роботу Yeelight lightstrip на цілий день.

Всього одна кнопка управління

Перемкнути режим або вимкнути Yeelight lightstrip можна простим натисканням однієї кнопки, а тривале затискання перемикає колір. Досить зручно, якщо Ви не можете знайти спросоння смартфон.

Колірна гамма на всі випадки життя

Романтика, робота, відпочинок

Кольорові рішення по-різному впливають на різні ділянки роботи мозку, допомагають сконцентруватися або розслабитися. Розумна світлодіодна стрічка Yeelight lightstrip color запропонує необхідне рішення для роботи, відпочинку або романтичної вечері - просто виберіть відповідний колір.

Найменування: Yeelight Lightstrip color
Бренд: Yeelight
Модель: YLDD01YL
Тип: Світлодіодна стрічка
Довжина стрічки: 2 м
Бездротовий зв'язок: Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n 2,4 ГГц
Параметр кольору: Регульований, 16 мільйонів кольорів
Яскравість: 1% -100%
Потужність: 12 Вт
Адаптер напруги: 100-240В ~ 50 / 60Hz 0.2A
Вхідна напруга: 12В 1A
Середній термін експлуатації (г.): 25000
Сумісність: Android 4.4 і вище, iOS 7.0 і вище
Габарити упаковки: 171 x 171 x 47 мм
Маса: 400 г

Завантаження…