Термокружка Xiaomi Fiu elegant cup 470 мл + Кава мелена Бразилія Eagle Mogiana Premium, 250 г

Доставка

Звичайна ціна

Кава мелена Бразилія Eagle Mogiana Premium, 250 г

Бразильська кава Eagle Mogiana Premium має приємний солодкуватий смак з легким карамельним відтінком.

Бразилія є одним з найбільших виробників кави в усьому світі. В якості найпоширенішого виду обробки кавових зерен, застосовується «сухий спосіб», так само відомих як «натуральний». Кожне кавове зерно дбайливо очищується, після чого просушується на сонці або в спеціальних сушильних машинах.

Регіон Моджіана, який проходить уздовж кордону Сан-Паулу і Мінас-Жерайс, є домом для деяких з найбільш стабільно солодких і добре структурованих сортів кави, вироблених в Бразилії.

Mogiana Eagle представляє собою суміш Bourbon, Catuai і Mundo Novo від Olam Coffee, виготовлену з кращих партій кави, вироблених в регіоні Моджіана в Бразилії.

Термокружка Xiaomi Fiu elegant cup 470 мл

Термокружка Fiu elegant cup приємно виділяється своїм оригінальним «хай-тек» дизайном і непоганою місткістю. При габаритних розмірах 96.5x142.2x141 мм вона важить 320 г і вміщує в себе цілих 470 мл рідини.

Термокружка обладнана кришкою та володіє подвійним шаром «ізоляційних» матеріалів, що дозволяє їй досить довго утримувати температуру рідини в середині і не обпалювати вам руки, навіть якщо ви тримаєтеся за корпус, а не за ручку кружки. Але, що найцікавіше – вона оснащена спеціальною присоскою на нижній частині, яка забезпечує закріплення кружки навіть на дещо похилій поверхні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Термокружка Fiu elegant cup White

Швидше за все, під час розробки концепції термокружки, китайські інженери ставили собі завдання поєднати в своєму творінні відразу кілька корисних характеристик.

Вони хотіли зробити свій винахід містким, красивим, зручним, практичним і оригінальним. І вони домоглися поставленої мети!

Fiu elegant cup особливості конструкції

Fiu elegant cup оснащена шалено стильним дизайном, що дуже вражає. Цікава геометрія корпусу, вигнута ручка, ергономічний форм-фактор. Просто око не відвести!

Практичність і зручність у використанні забезпечує прекрасне поєднання матеріалів, з яких виготовлена кружка.

Це комбінація:

  • нержавіючої сталі (сплав 304);
  • поліпропілену РР;
  • ABS-пластика;
  • і спеціального «харчового» силікону.

Fiu elegant cup ергономічні матеріали

Завдяки такій скрупульозній увазі творців до дрібниць і конструкційних матеріалів, термокружка Fiu elegant cup може досить довго зберігати температуру налитої в неї рідини. Більш того, навіть якщо всередині гарячий напій – ви можете тримати кружку за корпус, а не за ручку, не боячись обпектися.

Fiu elegant cup конструкційні особливості

Кружка досить об'ємна - 470 мл. При цьому її габаритні розміри: 96.5x142.2x141. Що найцікавіше, при цьому, термокружка досить легка – її вага всього 320 г.

Fiu elegant cup габаритні розміри

Окремо слід відзначити надзвичайно цікаву особливість конструкції термокружки – її спеціальну присоску, розташовану в нижній частині.

Завдяки їй, Fiu elegant cup можна міцно закріпити на столі, що істотно підвищить ступінь безпеки власника та цілісність самої кружки. Що ми маємо на увазі? Все дуже просто.

Fiu elegant cup практичний дизайн

Кожен з нас, як мінімум один раз, випадково зачіпав кухоль або чашку, встаючи з-за столу або сідаючи за нього. В результаті, столовий прибор часто падав на підлогу та розбивався, а рідина, що знаходилась в ньому, само собою, виливалася. Виливалася в кращому випадку на стіл, а в гіршому, нам з вами на коліна.

Завдяки спеціальній присосці, такий сумний випадок не стосується Fiu elegant cup. Якщо ви випадково зачепите кружку, надійна присоска-кріплення втримає її на поверхні, не давши «змахнути» кружку на підлогу.

Fiu elegant cup кріплення присоска

Все геніальне – просто, чи не так ?!

Само собою, що термокружка обладнана герметичною кришкою, що дозволяє уникнути розливання води.

Fiu elegant cup герметична кружка

Тип: Термокружка
Бренд: STARSBEANS
Об’єм: 470 мл
Вага: 310 г
Матеріал: сталь 304, поліпропілен РР, ABS-пластик, "харчовий" силікон
Герметична кришка: Так
Особливості конструкції: Кріплення-присоска
Габаритні розміри: 96.5x142.2x141 мм
Тип: Кава мелена
Країна: Бразилія
Якість: Eagle Mogiana NY2/3
Регіон: Альта Моджіана
Ферма і власник: Fine Cup Minas Gerais
Висота: 1000 м
Рейтинг SCA: 81
Урожай: 18/19
Обробка: Суха (натуральна)
Опис: Кремовий, молочний шоколад, карамель, сухофрукти
Вид: 100% Арабіка
Ступінь обсмажування: 3 з 5 (середній)
Вага: 250 г
Specialty (відібрано по стандартам, створеним міжнародною організацією Specialty Coffee Association (SCA)): Ні