Термокружка Xiaomi Fiu elegant cup 470 мл + Кава мелена Гондурас Marcala Premium, 250 г

Доставка

Звичайна ціна

Кава мелена Гондурас Marcala Premium, 250 г

Гондурас – це лідер з виробництва кави в Центральній Америці. Вироблена в цій країні кава виходить дуже щільною, а в разі застосування визначених способів заварювання, справжні гурмани зможуть відчути присмак марципану.

Marcala Premium може мати тонкий відтінок меду, рому сухофруктів і зеленого яблука. Тому напій має легку солодкість без додавання цукру.

Кавові дерева Гондурасу ростуть на висоті 1.2-1.7 км над рівнем моря. Сприятливі погодні умови, пасатний клімат і дотримання строгих виробничих стандартів, дозволяють зберегти стійкий аромат натуральної кави.

Термокружка Xiaomi Fiu elegant cup 470 мл

Термокружка Fiu elegant cup приємно виділяється своїм оригінальним «хай-тек» дизайном і непоганою місткістю. При габаритних розмірах 96.5x142.2x141 мм вона важить 320 г і вміщує в себе цілих 470 мл рідини.

Термокружка обладнана кришкою та володіє подвійним шаром «ізоляційних» матеріалів, що дозволяє їй досить довго утримувати температуру рідини в середині і не обпалювати вам руки, навіть якщо ви тримаєтеся за корпус, а не за ручку кружки. Але, що найцікавіше – вона оснащена спеціальною присоскою на нижній частині, яка забезпечує закріплення кружки навіть на дещо похилій поверхні.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Термокружка Fiu elegant cup White

Швидше за все, під час розробки концепції термокружки, китайські інженери ставили собі завдання поєднати в своєму творінні відразу кілька корисних характеристик.

Вони хотіли зробити свій винахід містким, красивим, зручним, практичним і оригінальним. І вони домоглися поставленої мети!

Fiu elegant cup особливості конструкції

Fiu elegant cup оснащена шалено стильним дизайном, що дуже вражає. Цікава геометрія корпусу, вигнута ручка, ергономічний форм-фактор. Просто око не відвести!

Практичність і зручність у використанні забезпечує прекрасне поєднання матеріалів, з яких виготовлена кружка.

Це комбінація:

  • нержавіючої сталі (сплав 304);
  • поліпропілену РР;
  • ABS-пластика;
  • і спеціального «харчового» силікону.

Fiu elegant cup ергономічні матеріали

Завдяки такій скрупульозній увазі творців до дрібниць і конструкційних матеріалів, термокружка Fiu elegant cup може досить довго зберігати температуру налитої в неї рідини. Більш того, навіть якщо всередині гарячий напій – ви можете тримати кружку за корпус, а не за ручку, не боячись обпектися.

Fiu elegant cup конструкційні особливості

Кружка досить об'ємна - 470 мл. При цьому її габаритні розміри: 96.5x142.2x141. Що найцікавіше, при цьому, термокружка досить легка – її вага всього 320 г.

Fiu elegant cup габаритні розміри

Окремо слід відзначити надзвичайно цікаву особливість конструкції термокружки – її спеціальну присоску, розташовану в нижній частині.

Завдяки їй, Fiu elegant cup можна міцно закріпити на столі, що істотно підвищить ступінь безпеки власника та цілісність самої кружки. Що ми маємо на увазі? Все дуже просто.

Fiu elegant cup практичний дизайн

Кожен з нас, як мінімум один раз, випадково зачіпав кухоль або чашку, встаючи з-за столу або сідаючи за нього. В результаті, столовий прибор часто падав на підлогу та розбивався, а рідина, що знаходилась в ньому, само собою, виливалася. Виливалася в кращому випадку на стіл, а в гіршому, нам з вами на коліна.

Завдяки спеціальній присосці, такий сумний випадок не стосується Fiu elegant cup. Якщо ви випадково зачепите кружку, надійна присоска-кріплення втримає її на поверхні, не давши «змахнути» кружку на підлогу.

Fiu elegant cup кріплення присоска

Все геніальне – просто, чи не так ?!

Само собою, що термокружка обладнана герметичною кришкою, що дозволяє уникнути розливання води.

Fiu elegant cup герметична кружка

Тип: Термокружка
Бренд: STARSBEANS
Об’єм: 470 мл
Вага: 310 г
Матеріал: сталь 304, поліпропілен РР, ABS-пластик, "харчовий" силікон
Герметична кришка: Так
Особливості конструкції: Кріплення-присоска
Габаритні розміри: 96.5x142.2x141 мм
Тип: Кава мелена
Країна: Гондурас
Якість: Marcala
Регіон: Монтесилос
Ферма і власник: El Jilguero
Висота: 1200-1800 м
Рейтинг SCA: 86
Урожай: 18/19
Обробка: Волога
Різновид: Various
Опис: Мед, смак сухофруктів, червоних ягід і рома
Вид: 100% Арабіка
Ступінь обсмажування: 3 з 5 (середній)
Вага: 250 г
Specialty (відібрано по стандартам, створеним міжнародною організацією Specialty Coffee Association (SCA)): Ні