Термос Xiaomi Fun Home 520ml White

Роздільна структура чашки і термоса

Термос Fun Home об'ємом 520 мл має особливу родзинку — структуру поділу чайної чашки і термоса. Він призначений для створення окремого «чайного простору», надаючи вам можливість регулювати міцність та насолодитися особливим смаком напою. Крім того, термос обладнаний сітчастим фільтром, виготовленим з нержавіючої сталі для запобігання переливання чаю.

Безпечний матеріал. Ідеальне збереження тепла.

Чашка виготовлена ​​з високоякісної трітановой смоли, дослідженої відомою компанією Eastman Chemical Corporation (США). Чиста екстракція з сополіефіру, прозора, як скло, але все ж гнучка, має гарну міцність і дуже важко ламається при падінні. Примітно, що трітан не містить небезпечних для здоров'я канцерогенів, тому користувачі можуть відчувати себе в безпеці, наливаючи воду прямо в чашку.

Нержавіюча сталь 304 + 316

Крім того, для виробництва цього термоса використовувалася аустенітна нержавіюча сталь 304 і 316, яка має відмінну корозійну стійкість і допомагає продовжити термін служби виробу.

Тривале збереження температури напою

Завдяки такій щільній структурі, термос здатний тривалий час зберігати температуру напою. Зокрема, при кімнатній температурі 23 °C (± 2 °C), якщо термос заповнений водою з температурою 95 °C, через 6 годин температура знизиться до 45 °C.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Термос
Бренд: Fun Home
Об'єм: 520 мл
Матеріал корпусу: Аустенітна нержавіюча сталь 06Cr18Ni10 (SUS304)
Матеріал вкладиша: Аустенітна нержавіюча сталь 06Cr17Ni12Mo2
(SUS316)
Матеріал кришки чашки: Поліпропілен (PP)
Матеріал чашки: PCTG (сополімер трітана)
Ущільнення: Силікон
Ефективність ізоляції: Вище 45 °C (6 годин)
Розміри: 68 (діаметр) х 217 мм
Колір: Білий