Товщиномір лакофарбових покриттів Xiaomi Duka CH1

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Товщиномір лакофарбових покриттів Duka CH1 (суббренд екосистеми Xiaomi)
Duka CH-1 – це високоточний товщиномір, який може визначати тип матеріалу, товщину фарби та не тільки. Пристрій добре працює навіть на нерівній поверхні. Усі результати вимірювання відображаються на РК-моніторі. Легкість управління дозволяє використовувати девайс навіть новачкам. Це корисний гаджет, який допоможе придбати гідний автомобіль.

Автовизначення матеріалу
Товщиномір може автоматично визначати матеріал основи під фарбою та з високою точністю розпізнає товщину фарбування. Пристрій дозволяє виміряти товщину масляної фарби, паперових виробів і не лише. Підтримується функції разового виміру, тривалого виміру та порівняння результатів. Можливе калібрування за нульовим значенням або кількома точками.

Легке керування
Для керування девайсом необхідно використовувати 3 кнопки на його корпусі. Легкість застосування дозволяє використовувати товщиномір навіть новачкам. Прилад підходить для застосування у виробництві, підборі автомобіля і так далі.

РК-екран з низьким енергоспоживанням
Пристрій має чіткий РК-дисплей, що споживає невелику кількість енергії. Результати вимірювання видно під будь-яким кутом і за будь-якого освітлення.

Високочутливий датчик
Завдяки датчику з високою чутливістю товщиномір здійснює швидкі виміри з мінімальними похибками. Гаджет легко визначити магнітне або немагнітне покриття. Він може використовуватись навіть на нерівній поверхні.

Дисплей LCD
Бренд: Duka
Гранична товщина, що замірюється, мкм 0 - 1,80 мм / 0 - 71,0 милий
Особливості Автоматичне визначення типу металу-основи, Автовідключення, Вибір одиниць виміру
Габарити 108x62 мм
Виробник Duka
Комплектація Товщиномір, Батарея ААА 2х, Калібрувальні пластини
Артикул CH1