Тренажер Орбітрек Xiaomi Mobifitness Galaxy (MBH3203)

Тренажер з оптимальними габаритами

Тренажер Mobifitness Galaxy має компактний розмір — 1.15 х 0.51 х 1.29 метра, важить 35 кілограм.

V-подібна рама

Ергономічна рама була побудована в формі літери V, щоб надати їй відмітний вигляд, а також бути функціональною, з великим простором для користувача і, таким чином, адаптуватися до набагато більш широкого діапазону висоти.

32-рівня «складності»

Як і очікувалося, виробник вибрав систему опору на основі 32 рівнів з ручним / магнітним приводом, щоб користувачі могли працювати над вдосконаленням навичок сили та витривалості.

Тренажер обладнаний маховиком з алюмінієвого сплаву з більш низькою щільністю, що дозволяє пропонувати набагато нижчий початковий опір, покращуючи фази розігріву, гарантуючи, що спортсмен може досягти необхідного діапазону зусилля якомога швидше, і тим самим прискорити процес спалювання жиру.

Зручне налаштування положення керма

Кермо тренажера забезпечує різні положення та опції для поліпшення ергономіки і комфорту при тренуваннях, а також надає можливість працювати з різними частинами тіла при прийнятті різних положень.

Всього в тренажері передбачено 5 рівнів регулювання для керма, 10 рівнів для сидіння, і це ж сидіння може бути висунуто або зрушено на 75 мм.

Підходить для початківців та досвідчених спортсменів

Тренажер Mobifitness Galaxy розроблений як для початківців, так і для досвідчених спортсменів, з можливістю працювати сидячи в звичайному режимі щоденних вправ, без надмірних навантажень.

Також можна використовувати вертикальне положення для силових вправ, концентруючи зусилля на м'язахстегон, талії, рук, які використовуються набагато частіше на дорожніх і гірських велосипедах та набагато менше на звичайних велотренажерах.

Контроль статистики на екрані смартфона

Мало того, що він, як і більшість девайсів екосистеми Xiaomi, має можливість установки фітнес-додатку на смартфон для відстеження прогресу та статистики, тренажер також має спеціальні програми та курси більш професійного характеру.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Тренажер Орбітрек
Бренд: Mobifitness
Модель: MBH3203
Система опору: Ручний / магнітний привід (32 регульованих рівня опору)
Матеріал маховика: Алюмінієвий сплав
Регульовані частини: 5 рівнів регулювання для керма, 10 рівнів для сидіння, і це ж сидіння може бути висунуто або зрушено на 75 мм
Особливості АРР: Онлайн-тренування, онлайн-конкурси, змагання тощо
Максимальний зріст користувача: 190 см
Максимальна вага користувача: 120 кг
Розмір: 1154 х 517 х 1290 мм
Вага: 35 кг