Тримач для смартфона Xiaomi MOFT X Youth Version Black

  • Чорний
  • 12 місяців

Тримач для смартфона з кишенями для зберігання банківських карток

MOFT X може використовуватися не тільки як тримач для смартфона. У ньому є кишені для зберігання трьох банківських карток, а також RFID-захист для безпеки вашої інформації та збереження майна.

Підтримка налаштування кута розміщення

Тримач для смартфона MOFT X має зручний дизайн, так що ви можете розмістити смартфон вертикально під кутом нахилу 60 градусів, щоб спілкуватися у відеочаті більш природним і зручним способом.

Крім того, якщо ви хочете дивитися відео та фільми, ви можете розмістити смартфон горизонтально під кутом 40 градусів, що забезпечує таку ж зручність перегляду.

Цей тримач підходить для представлених на ринку смартфонів з діагоналлю екрана від 4.7 дюймів, без пристроїв розпізнавання відбитків пальців або фотографування на задній панелі.

Надійне кріплення

Виготовлений тримач з екологічно чистого поліуретану, скловолокна, ультратонкого волокна, а також поставляється зі знімним немарким клеєм.

Завдяки використанню високоякісної клейкої речовини, що не залишає слідів клею після наклеювання та видалення, тримач можна використовувати повторно приблизно 500 разів.

Крім того, чіпкість клейкої речовини дозволяє утримувати смартфон в руці не знімаючи тримач і не турбуючись про те, що він зісковзне.

Може використовуватись на магнітних аксесуарах

MOFT X містить тонкий магніт, за допомогою якого можна прикріпити його до автомобільного тримача.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Тримач для смартфона
Бренд: MOFT
Матеріали: Поліуретан, ультратонке волокно, скловолокно, знімний немаркий клей, магніт, лист заліза
Особливості: Кишені для зберігання 3 банківських карток, RFID-захист
Розмір: 64 x 105 x 4.7 мм
Вага: 28 г
Примітка: Підходить для смартфонів з діагоналлю екрана від 4.7 дюймів, без пристроїв розпізнавання відбитків пальців або фотозйомки на задній панелі