Розумна лампа Xiaomi Yeelight Smart LED Filament Gold E27 (YLDP22YL)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Повний контроль над освітленням
Класична форма лампочки, що збереглася ще з дев'ятнадцятого століття, не зазнала значних змін протягом майже 150 років, проте використання сучасних світлодіодних технологій дозволяє зробити традиційні лампочки ще кращими та економічнішими, поєднавши кращі риси класики та сучасності.

Пробуджує найтепліші спогади
Світло температурою 2700К схоже на відблиски сонця, що заходить, що створює затишну атмосферу у всьому будинку. Яскравість до 700 лм із зручним регулюванням дозволяє підлаштувати лампочку Yeelight під роботу як світлим днем, так і темною ніччю.

Підтримка MiHome та Apple HomeKit
Розумна лампочка Yeelight може працювати в екосистемах MiHome та Apple HomeKit, уможливлюючи керування за допомогою голосових команд через будь-якого зручного голосового помічника, а також створення різних сценаріїв взаємодії з іншими пристроями.

Розумне світло на кінчиках пальця
У розумну лампочку Yeelight вбудований Wi-Fi модуль розумного будинку, за допомогою якого її можна включити в домашню мережу, змінюючи різні налаштування за допомогою програми на смартфоні. Крім того, можливості розумного будинку дозволяють керувати лампочкою навіть далеко від будинку, віддалено включаючи світло або встановлюючи таймер роботи.

Ефективна та економічна
У розумній лампочці Yeelight встановлений високоефективний чіп управління, який дозволяє досягти яскравості свічення елементів до 117 лм/вт, набагато перевершуючи традиційні світлодіодні лампочки та продовжуючи радувати скромним споживанням електрики.

Далі радує яскравим світлом
При потужності всього в 6 Вт лампочка Yeelight видає світловий потік в 700 лм, а завдяки покращеній конструкції вона довго радуватиме яскравим світлом.

Тип Розумна лампочка
Бренд: Yeelight
Тип цоколя E27
Сумісність Apple HomeKit, Google Home
Управління Голосом, Віддалений доступ
Виробник Yeelight
Світловий потік 500 Лм
Температура світіння 2000 К
Бездротовий стандарт Wi-Fi
Країна-виробник товару Китай
Напруга 220-240 В
Артикул YLDP22YL
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати