Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Socket 2 (ZigBee) (ZNCZ04LM) White (GMR4014GL)

Розетка Mi Smart socket 2 Wi-Fi володіє безліччю розумних функцій, які допоможуть зробити ваше життя простішим. Наприклад, вона дозволяє керувати домашніми електроприладами навіть тоді, коли вас немає вдома.

Особливості:

  • Захист від перевантажень;
  • Таймерний автоматичний вимикач;
  • Дистанційне керування за допомогою смартфона;
  • Світлодіодний індикатор
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Mi Smart socket 2 ZigBee Version

Розетка Mi Smart socket 2 Wi-Fi володіє безліччю розумних функцій, які допоможуть зробити ваше життя простішим. Наприклад, вона дозволяє керувати домашніми електроприладами навіть тоді, коли вас немає вдома або ж веде облік споживаної енергії побутових електроприладів.

Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Socket 2 (ZigBee) (ZNCZ04LM) White (GMR4014GL) крупним планом

Дистанційне керування роботою електроприладів

Тепер навіть далеко від дому Ви можете переглядати стан електроприладів, і за допомогою додатка активувати таймерний автоматичний вимикач для кожного з них. Не хвилюйтеся про те, що пішовши на роботу, Ви забули вимкнути техніку. Додаток Smart Home App дозволить контролювати стан гаджетів і управляти їх енергоспоживанням.

Підключення до Xiaomi Smart Home Multifunctional Gateway

1. Підключіть до мережі Smart Home Multifunctional Gateway
2. Підключіть до мережі Mi Smart socket 2 Wi-Fi
3. Додайте на смартфоні Mi Smart socket 2 Wi-Fi в додаток Multifunctional Gateway
4. Тримайте кнопку на розетці затиснутою, поки не загориться індикатор червоним світлом.

Mi Smart socket 2 ZigBee Version підключення до шлюзу

Функція таймера не тільки економить споживання електроенергії і подовжує життя Вашим гаджетам, а й істотно впливає на свободу Ваших дій. Увімкніть очищувач повітря або мультиварку перед виходом з роботи, і насолоджуйтеся затишним домом і гарячою вечерею. Час включення і відключення роботи розетки Ви можете задати в додатку.

• телевізор
• лампочки
• колонки
• чайник
• кондиціонер
• чайник

Також Ви можете створити індивідуальну іконку для кожного сценарію використання розумної розетки. Щоб втілити сценарій в життя, Вам необхідні інтернет-з'єднання і роутер Xiaomi.

Mi Smart socket 2 ZigBee Version дистанційна робота приладів

Особливості будови і роботи

Розетка має компактну форму і виконана з вогнестійкого матеріалу, який витримує температуру до 750 ° С. У виготовленні розетки використовувалася технологія хвильової пайки.

Вбудований датчик температури здійснює моніторинг роботи надпотужних приладів і контролює внутрішню температуру розетки. Якщо температура приладу значно підвищується, користувач отримує на смартфон повідомлення. Якщо ж відбувається перегрів, розетка зупиняє подачу струму з метою уникнення аварійної ситуації або поломки.

«Розумний будинок» піклується не тільки про дорослих, а й про дітей і тварин. Для безпеки всієї родини розетка оснащена захисними шторками.

  • повідомлення про високу температуру
  • вогнестійкий матеріал 750 °С
  • захисні шторки

Підключення декількох розумних розеток

Щоб розетка мала невеликі розміри, ми оптимізували її внутрішній дизайн. Завдяки цьому, стало можливим розміщення декількох Mi Smart socket 2 Wi-Fi розеток на одному подовжувачі. Даний дизайн не тільки сприяє більш зручному використанню розетки, а й допомагає зробити розумними ще більше домашніх приладів.

Слід нагадати, що розетка працює окремо або в системі Smart Home підключається до мультифункціональний пристрій Mi Multifunction Gateway. Дана розетка має нестандартну вилку, тому Вам необхідно мати перехідник або універсальну розетку.

В системі "Розумного будинку" розетка працює з багатофункціональним пристроєм Smart Home Multifunctional Gateway. Навіть, коли зв'язок Wi-Fi буде втраченим, розетка продовжить працювати.

Тип: Розумна розетка
Бренд: Mi
Мережеві з'єднання: ZigBee
Живлення: Від мережі
Вхідна напруга: 90 ~ 250V
Максимальне навантаження: 2300 Вт, 10 A
Рабоча температура: 0℃ - 40℃
Розмір: 55 x 44 х 31 мм
Маса: 63.5 г
Додатково: Вогнетривкість до 750 ℃, таймерний автовимикач, шторки
Кнопка: Коротке натискання: Ввімкн/Вимкн, довге натискання: перезавантаження
Колір: Білий
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати