Розумна система освітлення Xiaomi HuiZuo Smart Light Panel (HGB01-A09B) 9 модулів

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вільна комплектація

Система складається з трикутних модулів та відрізняється оригінальністю від звичайних інтер'єрних ламп. Ви можете складати з них фігури, немов граючи в конструктор. Виявіть свої творчі здібності, прикрашаючи будинок.

Вільна комплектація
Система складається з трикутних модулів та відрізняється оригінальністю від звичайних інтер'єрних ламп. Ви можете складати з них фігури, немов граючи в конструктор. Виявіть свої творчі здібності, прикрашаючи будинок.

Зміна температури світла та яскравості
Використовуйте мобільний додаток, щоб здійснювати безступінчасте регулювання світлової температури та яскравості. Налаштування лампи зміняться за легким рухом вашої руки за відповідною шкалою.

Модульна зміна кольору
Щоб зібрати модулі, достатньо поєднати стикові накладки. Підключіться до мобільного додатку, який працює на Android та iOS, щоб керувати кожним блоком окремо. Зміна температури кольору та яскравості різних блоків дозволяє створити цікаві світлові композиції.

Чарівний світ світломузики
Ви колись бачили музику? З інтелектуальною системою висвітлення немає нічого неможливого. Вона може відчути настрій та ритм Вашої улюбленої пісні та відобразити їх у кольоровому танці. З нею Ви ще глибше відчуєте знайомі твори.

Синхронізація світла та музики
В основі системи освітлення лежить високошвидкісний процесор Cortex-M4, АЦП з 4096 рівня квантування і 32-точковий БПФ. Підключіть чіп до будь-якого порту, щоб передати модулям сигнали, що вловлюються з музики, що звучить. Світло ламп «танцюватиме» з нею в такт, створюючи справжню світломузичну симфонію.

Дистанційне управління
Система освітлення підключається до домашньої мережі Wi-Fi та керується за допомогою смартфона. Ви зможете зменшити яскравість ламп або зовсім вимкнути їх, не боячись розбудити сплячого малюка. До ламп не потрібно підходити: керувати ними можна вже лежачи в ліжку.

Економія та довговічність
Спеціальне розміщення та з'єднання світлодіодів попереджає зайве нагрівання панелей. Це забезпечує тривалий термін експлуатації разом із невеликою витратою енергії. Лабораторні випробування показали, що світлодіоди легко прослужать 25000 годин, тобто 11 років при щоденному шестигодинному використанні.

Продумана до дрібниць
Унікальна освітлювальна конструкція та якісні світлодіоди роблять систему освітлення приємною у використанні. Промені проходять через розсіювач зверху та світлопровідну панель знизу, що зумовлює рівномірність та природність освітлення. Низьке енергоспоживання відповідає класу А енергоефективності. Варіативні монтажні кріплення та безпечні матеріали підвищують надійність та міцність ламп.

живлення Від мережі
Бренд: HuiZuo
Розмір панелі 24.4 х 24.4 см
Виробник HuiZuo
Бездротове підключення Wi-Fi
Артикул HGB01-A09B