Розумна витяжка Xiaomi Viomi Smart Hood Hurri Voice Edition

Витяжка Viomi Smart Hood Hurri Voice Edition стала ідеальним поєднанням металу і скла, форм і пропорцій, а найголовніше - інтелекту і функціональності,

Мінімалістичний дизайн

Похила конструкція робочої поверхні витяжки дозволяє зменшити її розміри, тому витяжка стане прекрасним доповненням навіть на маленькій кухні, а сенсорне і голосове управління зробить контроль над пристроєм максимально зрозумілим і зручним.

Особливості конструкції

Потужний безшумний двигун і барабан не створюють завихрення повітря, тому витяжка працює дуже тихо, при цьому її продуктивність становить 21 м3/хв. Ніяких зайвих запахів під час готування їжі!

Інтелектуальна робота

Заслінка витяжки відкривається рівно настільки, наскільки вимагає режим роботи. Вона автоматично вмикається і вимикається, регулює силу тяги і управляється дистанційно смартфоном.

 

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Витяжка Viomi Smart Hood Hurri Voice Edition

Вибирає чисте повітря

Встановивши нову плиту, або варочну поверхню, не забудьте про таку важливу складову на кухні як витяжка. У процесі приготування їжі всі неприємні запахи, жир, сажа осядуть на поверхні всього житла. До чого дихати забрудненим повітрям, якщо купуючи витяжку Viomi Smart Hood Hurri Voice Edition, ви автоматично позбавляєте себе від зайвих турбот по дому і піклуєтеся про своє здоров'я?

Viomi-Smart-Hood-Hurri-Voice-Edition

Витяжка Viomi Smart Hood Hurri Voice Edition - це новий функціональний пристрій, який, завдяки потужній турбіні (продуктивність 21 м3/хв) і продуманій конструкції, очистить ваш будинок від сторонніх запахів. Ви навіть зможете управляти витяжкою дистанційно, лише натиснувши пару іконок на смартофоні!

Проста геометрія

Мінімалізм веде за собою

Ідеально гладка поверхня без зайвих швів і кнопок, нержавіюча сталь і загартоване скло роблять витяжку від Viomi не тільки функціональним пристроєм, який не боїться корозії і жирних плям, але окремою дизайнерською одиницею, яка приверне до себе увагу з першого погляду. Геометричність і мінімалізм витяжки гармонійно поєднуються з будь-яким інтер'єром!

Viomi-Smart-Hood-Hurri-Voice-Edition

Збереження вільного простору

Міць в маленькому корпусі

Невеликий корпус витяжки 90 x 45 x 60 см і кут нахилу заслінки 110 градусів зберігають вільне місце на кухні і в той же час піклуються про те, щоб вашим гостям не довелося заглядати всередину пристрою, коли він відкривається. Заслінка вентиляції вибирає певний градус нахилу в залежності від робочого режиму.

Viomi-Smart-Hood-Hurri-Voice-Edition

Унікальна конструкція

Висока продуктивність

Витяжка працює практично безшумно (52 дБ), незважаючи на роботу 32 лопатей вентилятора, що забезпечують досить високу продуктивність 21 м3/хв. Вихідний отвір діаметром 200 мм також сприяє швидкому виведенню забрудненого повітря з приміщення.

Viomi-Smart-Hood-Hurri-Voice-Edition

Автоматична робота

Включення. Регулювання сили всмоктування.

Приготувати вечерю чи сніданок зі свіжою головою, готовою працювати наповну, вдається не кожному. Хто ще не прокинувся, а хтось уже втомився після трудового дня. Забути увімкнути витяжку в таких випадках досить просто.

Але витяжка VViomi Smart Hood Hurri Voice Edition готова думати за вас! Вона автоматично увімкнеться, коли датчики виявлять зміну температури або присутність диму.

Витяжка не тільки увімкнеться, але і відрегулює сама свій режим роботи, вибере відповідну інтенсивність вентиляції і градус нахилу заслінки.

Viomi-Smart-Hood-Hurri-Voice-Edition

Дистанційне управління

Керуйте роботою витяжки через смартфон

Встановіть на смартфон спеціальний додаток і контролюйте роботу витяжки дистанційно. По Wi-Fi під'єднайте пристрій до смартфону і користуйтеся рядом переваг.

  • Задавайте режими роботи
  • Отримуйте сповіщення про роботу витяжки
  • Поєднуйте з іншими пристроями

Viomi-Smart-Hood-Hurri-Voice-Edition

Голосове управління

Вмикайте і вимикайте витяжку з допомогою голосових команд

Для полегшення управлінням витяжкою у ній передбачена можливість включення і відключення за допомогою голосової команди. Тепер не потрібно не тільки торкатися до панелі управління або до смартфону - достатньо навчити витяжку розуміти ваші команди, які вмикають і вимикають цей розумний пристрій.

Viomi-Smart-Hood-Hurri-Voice-Edition

Назва: Витяжка Viomi Smart Hood Hurri Voice Edition
Бренд: VioMi
Тип витяжки: Т-подібна
Розмір упаковки: 101 x 69.3 x 67 см
Розмір продукту: 90 x 45 x 60.5 см
Кількість лопатей вентилятора: 32
Продуктивність: 21 м3/хв
Рівень енергоефективності: 1
Максимальна продуктивність: 420 кПа
Продуктивність за стандартом: 300 кПа
Діаметр вихідного отвору: 200 мм
Тип управління: Сенсорне, дистанційне (Wi-Fi), голосове
Матеріал панелі управління: Загартоване скло
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
Рівень шуму: 55
Номінальна напруга: 220 В
Вага: 35 кг
Колір: Сірий

Завантаження…