Розумний замок дверей Aqara Smart Door Lock D100 (ZNMS20LM)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Розумний дверний замок Xiaomi Aqara Smart Door Lock D100 (ZNMS20LM) з технологією Push-Pull та сімома способами відкривання, у тому числі Apple HomeKit
У листопаді 2020 року підрозділ компанії Xiaomi компанія Aqara представила нову модель розумного електронного замку, тепер уже з технологією Push-Pull – Xiaomi Aqara Smart Door Lock D100. Як і попередні моделі, новий замок може бути інтегрований як до системи розумного будинку MiHome від Xiaomi, так і до системи Apple HomeKit.

У замку використовуються прості чорні панелі IML, звичних рухомих ручок немає, замок відкривається за допомогою відбитка пальця або іншим способом, і автоматично закривається.

Замок Aqara D100 оснащений новим біометричним датчиком відбитків пальців Precise Biometrics, що дозволяє досягти точності розпізнавання відбитків пальців 98.6%. Алгоритм розпізнавання має рівень банківського захисту.

Може розблокуватися лише за 1 секунду. Таким чином, зараз це найшвидший у світі електронний замок. Як правило, час відкриття електронних замків із поворотною ручкою складає 4 сек., а електромоторних замків – 3 сек.

Підтримує системи розумного будинку Apple HomeKit та Xiaomi Mijia, тому він може бути інтегрований у ці системи та брати участь у різних сценаріях. Замок оснащений чіпами Apple MFI та Xiaomi MJSC, тому вся комунікаційна інформація на замку зашифрована, що ще більше підвищує безпеку.

Ключові особливості:
Для лівого та правого розташування у двері.
Методи відкриття: відбиток пальця, цифровий пароль, тимчасовий цифровий пароль, Bluetooth, механічний ключ, мітки NFC.
Метод шифрування: 50 цифрових паролів.
Біометричний датчик: до 50 відбитків пальців.
NFC – до 25 пристроїв.
Довжина пароля: від 6 до 10 цифр.
Протокол взаємодії: Bluetooth 5.0
Автоматичне повідомлення: при некоректному відбитку пальця або введенні некоректного пароля (при трьох спробах блокується замок на 5 хвилин), при розряді батарей живлення, при спробі злому циліндра замка.
Сигнал тривоги: при спробі злому, при малій напрузі живлення.
Додаток: Mi Home, Apple HomeKit

Сумісність Apple HomeKit
Бренд: Aqara
Тип установки Навісний
додаткові характеристики Розблокування NFC, Циферблат для введення паролів, Датчик відбитків пальців, Дистанційне керування
Каталог Розумні замки та системи контролю
Колір Чорний
Інтерфейси USB
Виробник Aqara
Бездротовий стандарт Bluetooth
Артикул ZNMS20LM
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати