Розумний контролер для керування шторами Xiaomi Aqara B1 (ZNCLDJ12LM)

  • 12 місяців

Іноді, щоб зробити життя комфортнішим, потрібно зовсім небагато. Що може зробити Aqara Smart Curtain Controller B1?

Коли ви вже лягли під ковдру, він допоможе впустити в кімнату сонячне світло. Коли ви приготувались до сну, він захистить від зовнішнього світу, щоб ви могли розслабитися і набратися сил.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Покличте Siri для керування шторами

Контролер Aqara B1 підтримує Apple HomeKit та функцію голосового помічника Siri. Попросіть її відкрити або закрити штори, просто задаючи голосові команди.

Ще більше розумних поєднань

Після повернення додому з відкриттям дверей відкриваються і штори. Потрясіть або поверніть куб, щоб керувати шторами.

Таймер включення для любителів порядку

Можна налаштувати відкриття штор, щоб розпочинати день із заряду сонячного світла.

Легке відкриття штор однією кнопкою

Бездротовий вимикач можна розмістити в будь-якому зручному місці. Відкрити штори можна лише одним натисканням, так що Ви зможете повністю насолодитися заслуженим відпочинком.

Розумне управління

За допомогою програми можна керувати ступенем відкриття штор, вибравши комфортне положення для читання чи відпочинку. Крім того, контролером можна керувати через будь-який інший сумісний пристрій.

Плавний старт. М'яке гальмування

При запуску контролер плавно набирає швидкість і повільно гальмує, щоб процес управління шторами проходив м'яко і гладко. Таке рішення також знижує навантаження на електродвигун та продовжує термін його служби.

Не вимагає розетки та прокладання кабелю

Завдяки живленню від вбудованого літієвого акумулятора, контролер можна встановити прямо біля штор, навіть якщо там не передбачена розетка.

Два види харчування

Залежно від наявності розетки Ви можете вибрати версію контролера з вбудованим акумулятором або без нього. Одного заряду акумулятора вистачить приблизно на півроку роботи, при цьому рівень заряду можна будь-якої миті відстежити у додатку. Про низький рівень заряду контролер попередить звуком двигуна та повідомленням у додатку, щоб Ви не забули про своєчасну зарядку.

Час роботи (6 місяців) було отримано за результатами лабораторних випробувань, у яких використовувалися штори довжиною 4 метри на двох карнизах вагою 10 кг. У день відбувалося 4 цикли відкриття-закриття при температурі 25°C. Реальний час роботи може відрізнятися через об'єктивні відмінності в умовах експлуатації.

Безпечний акумулятор

В акумуляторі контролера ємністю 3030 мАг використовуються найкращі літій-іонні елементи високої густини. Плата управління живленням від відомого американського виробника напівпровідників Texas Instruments не тільки стежить за живленням пристрою, але й забезпечує йому багатоступінчастий захист. Акумулятор має сертифікат безпеки CQC та відрізняється безпекою та довговічністю.

Тип: Розумні карнизи
Бренд: Aqara
Сумісність: Apple HomeKit
Сумісна версія ОС: Android 4.0 та вище, iOS 9 і вище
Довжина кабеля: 1.5 м
Додатково: Макс. вага штори 50кг (до 6 м), 40 кг (до 12м)
Ємність аккумулятору: 3030 мА*год
Колір: Білий
Управління: Додаток на Android, Додаток на iOS
Особливості: Швидкість відкриття/закриття 14см/сек
Живлення: Акумулятор, Мережа
Захист: IP40
Матеріал: Алюміній